×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Trilleris Rīgas centrā: velosipēdists šauj uz automašīnas vadītāju

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Sestdien trillera cienīgi notikumi risinājušies Rīgas centrā, kur kāds iereibis velosipēdists izšāvis uz aiz viņa braucošas automašīnas vadītāju, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

9.jūlija naktī RPP darbinieki Krišjāņa Barona ielā pamanīja spilgtu gaismu, kas atgādināja signālraķetes šāvienu. Lai noskaidrotu gaismas izcelsmi, apsekota notikuma teritorija un pamanītas vairākas personas, kuras satvērušas kādu vīrieti. Personai rokās bija šaujamierocim līdzīgs priekšmets.

Policijas darbinieki pieskrēja pie bruņotā vīrieša, neitralizēja viņu un atņēma ieroci. Jautājot personai, lai izskaidro savu rīcību, vīrietis paskaidroja, ka braucis ar velosipēdu un pamanījis, ka aiz viņa brauc automašīna, no kuras vairāki jaunieši skaļi kliedz. Vīrietis uzskatījis, ka viņam uzbrūk un izšāvis signālraķeti.

Pārrunu laikā, konstatēts, ka no vīrieša jūtama spēcīga alkohola smaka. Persona atzinās, ka pirms tam lietojusi alkoholiskos dzērienus. Notikuma vietā sastapts arī automašīnas vadītājs, kurš pastāstīja, ka braucis aiz velosipēda vadītāja, kurš pēkšņi nokāpis no sava velosipēda, izvilcis ieroci, notēmējis uz viņu un izšāvis.

Viens no notikušā aculieciniekiem, cenšoties izvairīties no šāviena, nokritis un savainojis elkoni. Policijas darbinieki cietušajam sniedza pirmo medicīnisko palīdzību. Bruņotais velosipēdists aizturēts un nogādāts Valsts policijā (VP) lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+