×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Trim VID darbiniekiem piešķirs prēmijas 30 000 eiro apmērā (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Notiek preses brīfings, kurā informē par vienu no lielākajiem kokaīna kontrabandas aizturēšanas gadījumiem - Juglas ezera krastā kokogļu kravā atrastiem 60 kilogramiem kokaīna aptuveni sešu miljonu eiro vērtībā.

Valdība šodien atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) priekšlikumu piešķirt prēmijas 30 000 eiro apmērā trim Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes amatpersonām par profesionālu rīcību, kuras rezultātā 2016.gada aprīlī tika atklāta liela daudzuma kokaīna kontrabanda.

FM izskatīšanai valdībā iesniegtais priekšlikums paredz pārdalīt no budžeta programmas “VID muitas politikas nodrošināšana”, samazinot izdevumus precēm un pakalpojumiem, un attiecīgi palielinot izdevumus atlīdzībai 29 419 eiro apmērā. No šīs summas atalgojumam atvēlēti 23 803 eiro, bet darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām – 5616 eiro.

Minētā summa paredzēta prēmiju piešķiršanai trim VID ierēdņiem.

Iepriekš VID skaidroja, ka prēmēšanai tiek virzītas trīs VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonas par profesionālu rīcību, kuras rezultātā 2016.gada aprīlī tika atklāta liela daudzuma kokaīna kontrabanda.

Šā gada aprīlī tika aizturētas personas, kas izdarīja šo noziedzīgo nodarījumu, un izņemti 43 kilogrami kokaīna. Šāds izņemto narkotiku daudzums šogad ir lielākais Baltijā. Tā vērtība nelegālajā tirgū var sasniegt četrus miljonus eiro un, to izņemot, ir novērsta 125 000 narkotiku devu nonākšana nelegālajā apritē.

Minēto VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu prēmiju izmaksa paredzēta VID 2016.gada piešķirtā budžeta ietvaros.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Tas ir viņu darbs par ko prēmijas nepienākas ! Tāpat visiem pārējiem, kas saņem prēmijas tūkstošos gada beigās.. Un lai te nestāsta, ka budžetā trūkst naudas !

 2. Gan jau pardeva so kokainu nav jau ar pirkstu taisisti un kadam ir premija paris miljoni ,iznicinaja hah ha ha tikai idiots to iznicinatu,,,iespejams ka kadam farmacijas uznemumam vai vel kur tiek poielietots kokains..

 3. aldība šodien atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) priekšlikumu piešķirt prēmijas 30 000 eiro apmērā trim Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes amatpersonām par profesionālu rīcību, kuras rezultātā 2016.gada aprīlī tika atklāta liela daudzuma kokaīna kontrabanda.
  ========================
  Tagad zināšau. Par pautu kasīšanu pienākas mēnešalga, bet ja pakustina pakaļu un BEIDZOT noķer kontrobandu, tad jau pienākas …PRĒMIJA … Uz sitiena pieteikšos darbā…

 4. Ja to kokaīnu pārdotu tirgū par 6 000 000, tad varētu izmaksāt prēmijas 3×30 000. Tagad paņemt naudu no nodokļu maksātāju kabatām? Eleganti, tiešām izcils triks!

 5. Vai tyad tas nav viņu pioenākums? – diezgan astronomiskas summas par to, ko nosaka tavs amata apraksts ..

 6. un cik tad noslepa bada laikiem tikai nevajag tautai bazt batonus

 7. Atbalstu! Lai cilvēki redz par ko strādā un riskē ar veselību un dzīvību!

Draugiem Facebook Twitter Google+