Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Trīnīšu ģimene no Rīgas domes saņems 4500 eiro pabalstu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti otrdien atbalstīja 4500 eiro vienreizējā pabalsta piešķiršanu ģimenei, kurā piedzimuši trīnīši, aģentūru BNS informēja dome pārstāve Ilze Krūkle.

Ģimenē 21.jūnijā piedzima trīs meitiņas. Krūkle pavēstīja, ka tie šogad ir trešie trīnīši, kas dzimuši Rīgā.

Rīgas pašvaldība piešķir vienreizējo pabalstu ģimenei par bērna piedzimšanu visiem galvaspilsētas jaundzimušo vecākiem. Par viena bērna piedzimšanu tiek piešķirti 150 eiro. Savukārt par trīnīšu piedzimšanu tradicionāli piešķir 4500 eiro. Pērn Rīgā trīnīši piedzima četrās ģimenēs.

Pabalsta izmaksai kopā ar nodokļiem plānots piešķirt 5844,15 eiro no pašvaldības rezerves fonda. Galīgais lēmums par līdzekļu piešķiršanu būs vēl jāpieņem Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejai, informēja Krūkle.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+