Latvijā
Novados

Trīnīšu ģimene Valmierā saņem arī domes pabalstu0

Valmieras pilsētas domes deputāti šodien nolēmuši piešķirt ģimenei no Valmieras, kurā šī gada martā piedzima trīnīši, vienreizēju pabalstu 4500 eiro apmērā pēc nodokļiem, informē pašvaldība.

Papildu šim pabalstam Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi paredz trīnīšu ģimenei izmaksāt arī 200 eiro lielu vienreizēju pabalstu par katru jaundzimušo.

Tiesības saņemt pabalstu ir vienam no vecākiem ar nosacījumu, ka abu vecāku deklarētā dzīvesvieta pēdējos divpadsmit mēnešus ir Valmiera.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un labklājības ministrs Jānis Reirs neilgi pirms ģimenes došanās mājās no slimnīcas, 6.aprīlī, sveica trīnīšu ģimeni.

10.aprīļa Ministru kabineta sēdē lemts izmaksāt vienreizēju pabalstu trīnīšu ģimenei 8 538 EUR apmērā pēc nodokļu samaksas.

“Valmieras ziņas” raksta, ka naktī uz 29. martu Vidzemes slimnīcā pasaulē nāca trīnīši – brālītis Miks un māsiņas Emma un Emia vecākiem Baibai un Kalvim no Valmieras. Vidzemes slimnīca iepriekšējos trīnīšus – trīs brālīšus, slimnīcā sagaidīja 2016. gadā. Ģimenē aug arī divus gadus vecais Toms.

LA.lv