×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

“Triobet” bukmeikeri prognozē konkursa “Supernova 2017” fināla dalībniekus

Foto - LetaFoto - Leta

Muzikālā apvienība "Triana Park".

Svētdien, 19. februāri astoņi labākie “Supernova 2017” pusfinālisti ar savu sniegumu centīsies pārliecināt žūriju un skatītājus, ka tieši viņu sniegums ir starp labākajiem, kam būs iespēja nokļūt finālā. Pēc Triobet” bukmeikeru domām ir divi izteikti favorīti, kas noteikti turpinās sacensties par dalību Eirovīzijā, tās ir grupas “Triana Park” un “My Radiant You”. Savukārt mūziķiem The Ludvug, Santai Daņeļevičai un Mikam Dukuram ir vienlīdzīga iespējamība turpināt dalību konkursā.

Vienlīdzīgu 90% iespējamību startēt finālā “Triobet” bukmeikeri piešķir grupām “Triana Park” un “My Radiant You”. Ekstravagantā apvienība “Triana Park”, ik reizi kāpjot uz skatuves, klausītājus iepriecina ne tikai ar kvalitatīvu muzikālo sniegumu, bet arī ar interesantiem tērpiem un skatuves tēlu. Arīdzan “My Radiant You” klātesošos neatstāj vienaldzīgus, ikreiz izpildot muzikālo priekšnesum jūtama emociju klātesamība.

Mūzikas cienītāju uzmanību nopelnījis mūziķis The Ludvig. Šis sešpadsmitgadīgais puisis fascinē ar spēcīgu balsi un pārsteidzošu dziedājumu. Šī iemesla dēļ “Triobet” bukmeikeri piešķir 71% iespējamību priecēt klātesošos konkursa fināla kārtā. “Triobet” bukmeikeri norāda, ka par vietu finālā cīnīsies arī jaunā dziedātāja Santa Daņeļeviča un mūziķis Miks Dukurs – viņiem arī 71% iespējamība turpināt dalību konkursa nākamajā kārtā.

“Triobet” bukmeikeri uzskata, ka finālistu četriniekā neiekļūs bijušais grupas “Ēnas” solists Lauris Valters, kura iespēju iekļūt finālā bukmeikeri novērtējuši ar 55% varbūtību, tādas pašas izredzes esot arī dziedātājai Lindai Leen un grupai “Fanco Franco”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+