×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. februāris, 2017
Drukāt

“Triobet” bukmeikeri prognozē pirmo četrinieku, kuram būs iespēja startēt “Supernova 2017” pusfinālā

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātājs Miks Dukurs

Svētdien, televīzijas ekrānos varēsim vērot konkursa “Supernova 2017” pirmo atlases kārtu. Ik gadu Latvijas iedzīvotājus sagaida svarīgs un atbildīgs uzdevums izlemt, kuru no Latvijas mūziķiem sūtīt pārstāvēt valsti prestižajā “Eirovīzijas” konkursā. Teju visa Latvija izsaka viedokli un iesaistītās piemērotākā kandidāta meklēšanā, arī “Triobet” bukmeikeri ir nolēmuši izteikt viedokli, kurš, viņuprāt, ir visreālākais Latvijas pārstāvis konkursam. ‘“Triobet” bukmeikeri norāda, ka vislielākās izredzes iekļūt pusfinālā ir Mikam Dukuram, Lindai Leen, Katrīnai Cīrulei un Edgaram Kreilim.

Dalību konkursā “Supernova 2017” pieteica teju 90 dalībnieki, žūrija izvēlējās 22 labākos, kuri turpinās cīņu par pirmo vietu un iespēju pārstāvēt Latviju “Eirovīzijā”. Šogad dalību šovā pieteikuši gan Latvijā popularitāti iemantojuši, gan jauni un perspektīvi mūziķi. “Triobet” bukmeikeri uzsver, ka izpildītāju līmenis šogad ir krietni audzis, tamdēļ izvēlēties pirmās atlases kārtas četrus dalībniekus, kas turpinās startēt pusfinālā, varētu būt visai grūti.

Ilglaicīgajam “Eirovīzijas” atlases kārtu dalībniekam, Mikam Dukuram šogad ir vislielākās izredzes iegūt “biļeti” uz pusfināli, norāda bukmeikeri, piešķirot 83% iespējamību. Latvijā jau iemīļotajai un atzinību ieguvušajai dziedātājai Lindai Leen, kura nesen izdevusi jauno ierakstu albumu, prognozēta arī diezgan liela iespējamība iekļūt četriniekā, kas startēs pusfinālā. Bukmeikeri piešķir viņai 76% iespējamību. Šarmantajai dziedātājai, Katrīnai Cīrulei, kas jau iepriekšējos gados startējusi atlases kārtās, bukmeikeri piešķīruši arīdzan augstu 60% iespējamības rādītāju. Pusfināla pretendentu sarakstu noslēdz solo mākslinieks Edgars Kreilis, bukmeikeri norāda, ka viņam pastāv 50% iespēja startēt nākamajās kārtās.

Savukārt nesen nodibinātajai grupai “Crime Sea” un vienai no spilgtākajām latviešu indie – pop grupām “Franco Franco”, “Triobet” bukmeikeri piešķir 40% iespējamību iekļūt nākamajā kārtā. Māksliniekam ar pseidonīmu “First Question” “Triobet” bukmeikeri piešķir 25% cerību tālākai dalībai konkursā “Supernova 2017”.

Puišu grupai “Rock’n’Berries”, māksliniecei Annai Zankovskai un hiphopa izpildītājam “Pikaso” piešķirta vienlīdzīga, 14% iespējamība tālākai dalībai “Supernova 2017” konkursā. Turpretim mūziķim Laurim Valteram pēc “Triobet” bukmeikeru prognozēm viszemākais vērtējums, tikai 10%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+