×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. maijs, 2015
Drukāt

“Triobet”: Eirovīzijā Aminata iekļūs finālā, uzvarēs Zviedrija

Kadrs no videoKadrs no video

Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa finālā iekļūs arī Latvijas pārstāve Aminata Savadago, bet Zviedrijai līdz ar kārtējo uzvaru jāgatavojas kļūt par veiksmīgāko valsti 60 gadu ilgajā Eirovīzijas vēsturē, liecina “Triobet” bukmeikeru prognozes.

Lai gan Latvijas solistes Aminatas Savadago izpildītā dziesma “Love Injected” šķiet pēdējo gadu labākais sniegums, ar kādu valsts bijusi pārstāvēta Eirovīzijā, “Triobet” bukmeikeri uzskata, ka Latvijas iespēja uzvarai ir tikai nedaudz vairāk par 1%. Tomēr “Triobet” bukmeikeri reizē prognozē, ka Aminatai, uzstājoties pusfinālā 21. maijā, izdosies iekļūt finālā un dziedāt starp spēcīgākajiem šī gada dalībniekiem. “Savu dziesmu izpildīšu maksimāli labi, par iznākumu pašreiz nedomājot,” sajūtās dalās Aminata, atzīstot, ka pašas favorīti ir Austrālijas mūziķis Gajs Sebastians (Guys Sebastian) ar dziesmu “Tonight again” un Austrijas trio “The Makemakes” ar dziesmu “I am yours”.

“Triobet” bukmeikeri uzskata, ka 40 valstu konkurencē Zviedrijas uzvara šogad būs pārliecinoša, piešķirot tai 35% lielu iespējamību šai valstij svinēt uzvaru Vīnē. Tieši Zviedrija ir “Triobet” bukmeikeru favorīti, jo papildus izcilam instrumentālajam un vokālajam sniegumam Zviedrijas pārstāvis Maons Zermeloauvs (Måns Zelmerlöw?) nacionālajā atlasē pārsteidza ar interesantu un aizrautīgu priekšnesumu. Turklāt, ja Maonam Zermeloauvam ar savu sniegumu izdosies apburt Eiropu, Zviedrija kļūs par visu laiku veiksmīgāko valsti Eirovīzijas vēsturē.

Itālijas pārstāvētais puišu popa operas stilā veidotais trio “Il Volo” dažos gados ir paspējis iegūt slavu Itālijā un citur Eiropā, un puišu dramatisko un skanīgo sniegumu “Triobet” bukmeikeri vērtē kā otro iespējamāko kandidātu uzvarai, uzskatot, ka viņiem ir 20% iespējamība uzvarai. Austrāljas pārstāvis Gajs Sebastians ir pirmais šīs valsts pārstāvis Eirovīzijā un vienīgais, kurš šajā konkursā šogad nepārstāv Eiropu. Gaja Sebastiana sniegums ir pārliecinājis “Triobet” bukmeikerus, un viņi Austrāliju ierindojuši kā trešo iespējamāko valsti, kas varētu uzvarēt, piešķirot 15% varbūtību uzvarai. Tālāk ierindots igauņu duets Elīna Borna un Stīgs Rasta (Elina Born, Stig Rästa), kas jau ir pamanīts un atzinīgi novērtēts pasaules mūzikas kritiķu vidū. 10% iespējamība, ja mazā Igaunija vienreiz jau spēja uzvarēt, tai tas var izdoties vēlreiz, prognozē “Triobet” bukmeikeri. Jāatzīmē, ka Lietuvas dueta izredzes uzvarēt ir nedaudz pieticīgākas vēl par Latviju, taču arī mūsu kaimiņiem Vaidas Baumilam un Monikai Linkaitei (Vaidas Baumila, Monika Linkyte) vajadzētu sasniegt finālu. “Triobet” bukmeikeri arī uzskata, ka Krievijas pārstāvei Poļinai Gagarinai ar dziesmu “Million voices” ir 33% iespēja iegūt otro vietu savā pusfinālā, kā arī varētu būt labs kopvērtējums finālā.

Interesenti ar Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa videoversijām var iepazīties interneta vietnē www.eirovision.tv Konkursa pirmais pusfināls Vīnē, Austrijā paredzēts 19. maijā, otrais 21. maijā, bet uzvarētājs taps zināms konkursa noslēgumā 23. maijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+