×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. februāris, 2014
Drukāt

Iespējams, di Kaprio “Oskaru” nesaņems arī šogad

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

With AFP Story by Romain RAYNALDY: Entertainment-US-film-Gatsby,FOCUS (FILES): This May 1, 2013 file photo shows US actor Leonardo DiCaprio arriving for the World Premier of "The Great Gatsby" at Avery Fisher Hall at Lincoln Center in New York. "The Great Gatsby" is an American classic. But that hasn't stopped Australian director Baz Luhrmann from bringing his trademark style to the tale, set to a provocatively modern soundtrack. With Leonardo DiCaprio in the title role, the movie depicts the wild glamour and energy of Roaring Twenties America, while also evoking a "hollow" feeling at the heart of F. Scott Fitzgerald's era-defining 1925 novel. AFP PHOTO / Files / Don Emmert

Svētdien, 2. martā paredzētajā Amerikas Kinoakadēmijas jeb Oskara balvas ceremonijā pārliecinoši dominēs vairākas aizvadītā gada jau plaši apspriestas kinolentes kā “12 Gadi verdzībā”, “Nebraska” un “Volstrītas vilks”. Taču šī gada ceremonija nesīs arī vairākus patīkamus pārsteigumus, no kuriem viens – Disneja animācijas filma “Ledus sirds”, pārliecināti “Triobet” bukmeikeri.

Tikmēr saglabājas intriga par Leonardo di Kaprio, kurš par Labāko aktieri tomēr nekļūs arī šogad, paredz “Triobet” bukmeikeri. Tuvojoties “Oskara” pasniegšanas ceremonijai, katru gadu arvien lielāka mediju uzmanība tiek pievērsta tieši Leonardo di Kaprio kandidatūrai “Oskara” balvas iegūšanā. Populārais aktieris, kurš spēlējis tādās filmās, kā “Titāniks”, “Aviators”, “Pirmsākums” u.c., ir nominēts “Oskara” nominācijai piekto reizi, bet iegūt šo prestižo Amerikas Kinoakadēmijas balvu viņam tā arī nav izdevies. Šogad iespēju iekļūt Labāko aktieru nominantu vidū viņam devusi filma “Volstrītas vilks”, kurā Leonardo atveido pārdrošu biržas mākleri, kurš ar savām nelikumīgajām darbībām pelna miljonus. “Volstrītas vilks” ir viena no šobrīd skatītākajām filmām un atzinīgi vērtēta gan skatītāju, gan kritiķu vidū. Leonardo di Kaprio šajā aizraujošajā stāstā pārliecinoši parāda, cik ir talantīgs Holivudas aktieris, bet reizē apšaubāms, ka šīs kinozvaigznes skaļais un krāšņais sniegums nopelnīs kritiskās žūrijas balsis. Šīm šaubām pievienojas arī “Triobet” bukmeikeri, kuri Leonardo di Kaprio kā Labākā aktiera nominācijai paredz aptuveni 13% iespējamību.

Labākā aktiera balvas iegūšanai “Triobet” bukmeikeru skatījumā reālākais pretendents ir Metjū Makkonahijs no filmas “Dallasas pircēju klubs”, kuram paredz aptuveni 67% iespējamību. Čūitelam Edžioforam, kurš atveido Solomonu Nortapu filmā “12 Verdzības gadi”, “Triobet” bukmeikeri paredz 13% jeb līdzvērtīgu iespēju kā Leonardo di Kaprio.

Bukmeikeri uzskata, ka tieši Metjū Makkonahijs iegūs Labākā aktiera balvu, bet vismazāko varbūtību uzvarēt bukmeikeri paredz Brūsam Dernam filmā “Nebraska” un Kristiānam Beilam par lomu filmā “Amerikāņu afēra”.

Viens no patīkamajiem pārsteigumiem ir sagaidāms animāciju filmu kategorijā. Līdz šim šajā nominācijā pārliecinoši ir dominējušas tieši kompānijas “Pixar” animācijas filmas, taču šogad kritiķi un “Triobet” bukmeikeri vislielākās izredzes paredz arī Latvijā ar labiem panākumiem izrādītajai Disneja animācijas filmai “Ledus Sirds”. Šī filma ir par bezbailīgo meiteni Annu, kas kopā ar savu draugu Kristofu dodas meklēt viņas pazudušo māsu, lai atbrīvotu zemi no ledaina aukstuma. “Triobet” bukmeikeri uzskata, ka šī filma ir visiespējamākā “Oskara” balvas ieguvēja,dodot 88% iespējamību, bet aiz tās pārliecinoši atstājot animāciju “Kaze tachinu” (The Wind rises) ar 7% iespējamību. Tālāk ierindota multfilmas “Krūdi” (2.5%) un “Nejaukais es 2” (1.5%), kā arī franču multfilma “Ernests un Celestine” ar 1% iespējamību.

Amerikas Kinoakadēmijas balvu jeb “Oskara” balvu kā pasaules ievērojamāko filmu apbalvojumu katru gadu pasniedz Kino mākslas un zinātnes akadēmija, un šogad svinīgā ceremonija notiks 2. martā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+