×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
22. aprīlis, 2016
Drukāt

“Triobet”: “Troņu spēļu” Džons Snovs tiks atgriezts atpakaļ dzīvē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

22. aprīlī pasaulē pirmizrādi piedzīvos seriāla “Troņu spēles” sestā sezona. Tā kā seriāla piektā sezona noslēdzās ar baisu notikumu, kas norādīja uz fanu mīlētā seriāla varoņa Džona Snova nāvi, seriāla fani un kritiķi izsaka minējumus par iespējamajiem iznākumiem. Savu minējumu par iespējamo stāsta turpinājumu sniedz arī Triobet bukmeikeri, vislielāko iespējamību piešķirot iespējai, ka Džons tomēr izdzīvos.

Seriāls “Troņu spēles” ir viens no skandalozākajiem un gaidītākajiem seriāliem. Krāšņi skati, pārsteigumu pilns scenārijs un spilgti personāži likuši seriālu iemīļot skatītājiem un kritiķiem visā pasaulē. Viena no lietām, kas seriālu padara unikālu, ir pilnīgi negaidīta galveno varoņu bojāeja, kā arī sērijas beigas, kas atstāj neatbildētu, intrigas pilnu nobeigumu. Abas šīs īpašības tika apvienotas 5.sezonas noslēgumā, kad apvērsuma laikā tiek nodurts visu iemīļotais Džons Snovs.

Arī Triobet bukmeikeriem 5. sezonas beigas radījušas intrigu, vai tiešām iespējams, ka no stāsta darbības izņemts iemīļotais varonis? Taču Triobet uzskata, ka, visdrīzāk, tā nenotiks un piedāvā savu versiju 6. sezonas iznākumam, izliekot likmes par iespējamajiem scenārijiem. Vismazāko iespējamību bukmeikeri piešķīruši iespējai, ka Džons Snovs pēc nāves pievienojas “Balto staigātāju” (White walker) grupai, kas ir ar pārdabiskām spējām ziemeļos dzīvojoši ļaundari. Arī nelielu iespējamību bukmeikeri piešķīruši iespējai, ka varoņa pusbrālis Brāns Starks izglābs Džonu no nāves. Kā nākamo scenārija iespējamību bukmeikeri ierindojuši faniem visnetīkamāko situāciju, ka Džons paliek miris visas 6.sezonas garumā, šādai versijai piešķirot 12% iespējamību. Kā vienu no reālākajiem variantiem bukmeikeri uzskata iespēju, ka Džons Snovs pēc noduršanas iemiesojas savā vilkā, kas līdz šim seriālā ir darbojies kā simbols katram no Starku ģimenes bērniem, šādai iespējai piešķirot aptuveni 32% iespējamību. Taču, pēc Triobet bukmeikeru domām, visreālāk Džona Snova nāve 6. sezonā atrisināsies ar to, ka Lēdija Melisandre, kas ir apveltīta ar maģiskām un pārdabiskām spējām, izmantojot maģiju, izglābs varoni. Iespējai, ka Džons Snovs izglābsies pateicoties maģijai, piešķirot aptuveni 60% iespējamību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+