Mobilā versija
+12.3°C
Jānis
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
16. oktobris, 2016
Drukāt

Trīs aizkustinošas reklāmas, kas emociju ziņā aizstās filmas skatīšanos (1)

1. Vienmēr ar tevi

1no3
Ekrānšāviņš no YoutubeEkrānšāviņš no Youtube

Leibniz

Šī reklāma ir par to, ka reizēm par mīlestību ir jāpacīnās, bet tā vienmēr ir ar tevi.

  1. Vienmēr ar tevi
  2. Sāras un Huana stāsts
  3. Atmiņas

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dzirdot vārdu reklāma ,pārņem riebums un nekavējoties izslēdzu radio vai televizoru pilnībā vai samazinu skaņu vai aizbāžu ausis,lai nebūtu jādzird slavas dziesmas par brīnumlīdzekli ,kas tomēr neaizstājot veselīgu un sabalansētu uzturu un to parasti atgādina reklāmas beigās.Pretīga ir arī tā īstenības izteiksmes definīcijas nepārtrauktā atkārtošana krustpunktos ,tas notrulina klausītājus kā arī tomsona smiekliņi nevietā.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+