Mobilā versija
+2.8°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
21. marts, 2017
Drukāt

Trīs burvīgi matu sakārtojumi sporta treniņiem

frizuras

Kāpēc gan nebūt stilīgai pat treniņā? Izmēģini kādu no šīm glītajām frizūrām, kas reizē izskatīsies lieliski un netraucēs vingrinājumu laikā.

1. Viltīgā zirgaste

Tā vietā, lai veidotu augstu asti, izmēģini zemo variantu, kas netraucēs treniņa laikā. Sadali matus divās daļās un sagriez uz leju, kā parādīts foto. Nostiprini ar atsevišķām gumijiņām. Ar citu gumijas lenti nostiprini tās kopā.

2. Pītā bulciņa


Viena no vienkāršākajām un praktiskākajām frizūrām treniņiem. Sadali matus vidū un izmanto gumijas, lai saņemtu tos divās zemās astēs. Sāc tās savīt. Kad tas izdarīts, nostiprini ar sprādzēm. Uzsmidzini nedaudz lakas!

3. Krusteniskā bize


Sadali matus trīs daļās. Izmanto gumijas lentes, lai izveidotu divas zemas astītes no labās un kreisās puses. No vidējās daļas sapin bizi. Kad vidū būs izveidojusies bize, pievieno tai abas astītes un turpini pīt. Bizes nostiprināšanai izmanto sprādzes.

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+