Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. augusts, 2016
Drukāt

Trīs cilvēki apmaldās un ar auto iestieg mežā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Sestdien glābēji palīdzēja četriem cilvēkiem, kuri bija apmaldījušies mežā un saviem spēkiem nespēja no tā izkļūt laukā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Neilgi pirms plkst. 16 VUGD saņēma izsaukumu uz Olaines novada Olaines pagastu, kur mežā bija apmaldījusies apmēram 62 gadus veca sieviete. Uzturot telefonsakarus un izmantojot skaņas signālu, glābēji sievieti atrada un izveda laukā no meža.

Savukārt ap plkst. 21 tika saņemts izsaukums uz Rucavas pagastu, kur trīs cilvēki bija apmaldījušies un iestiguši ar automašīnu mežā. Glābēji cilvēkus atrada un palīdzēja viņiem izkļūt laukā no meža.

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 74 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu un 29 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+