Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Trīs dienas uzņēmējdarbībā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas studentu biznesa inkubatori piedāvā studentiem un vidusskolēniem uz trim dienām kļūt par uzņēmējiem, piedaloties sacensībās “Zibens bizness”, kas notiks no 13. līdz 15. maijam.

Sacensību dalībnieki darbosies reālajā uzņēmējdarbības procesā – plānos, ražos un pārdos noteiktu produktu “Zibens bizness” tirdzniecības laukumā “Rīga Plaza”. Komanda, kura nopelnīs visvairāk, saņems peļņu balvā. Pērn līdzīgās sacensībās tie bija 600 eiro. Pieteikties sacensībām var līdz 3. maijam, aizpildot anketu: www.ej.uz/zibensbizness. “Septembrī, kad notiek uzņemšana studentu Biznesa inkubatorā, studentiem jautājam: kuri no jums ir aizdomājušies par uzņēmējdarbības uzsākšanu un kuri no jums to reāli plāno darīt? Novērojam, ka reālo darītāju skaits ir niecīgs – lielākā daļa jauniešu neuzdrošinās spert pirmo soli, lai ideju realizētu,” stāsta viens no pasākuma organizatoriem, Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubatora vadītājs, uzņēmējs Mikus Losāns.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+