Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Trīs gadus meklētais vīrietis atrasts Francijā (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Francijā atrasts vairāk nekā trīs gadus meklētais Rēzeknes novada iedzīvotājs Nazarijs Kučerovs, informē bezvēsts pazudušo meklēšanas organizācija Bezvests.lv.

Iepriekš bija aizdomas, ka meklētais vīrietis atrodas Spānijā, taču ar Francijas policijas palīdzību izdevies noskaidrot, ka viņš dzīvo Parīzē.

Mātei Valsts policijas (VP) nosūtītajā vēstulē norādīta precīza adrese, kurā vīrietis mitinās un paziņojums, ka viņa meklēšana tiek pārtraukta.

Kā raksta Bezvests.lv, tagad māte nezina priecāties vai skumt – viņas dēlu policija vairs nemeklēs, ja reiz viņš ir atrasts, taču viņš ir reģistrēts kā bezpajumtnieks, lai gan “oficiāli” mitinoties norādītajā adresē.

Organizācija sola, ka vīrieti Parīzē uzmeklēs tās brīvprātīgie dalībnieki Francijā, lai palīdzētu mātei sazināties ar dēlu.“Ja saruna notiks, māte dzirdēs savu dēlu. No viņa paša uzzinās, kur vīrietis bijis trīs ilgus gadus un, ko plāno darīt turpmāk. Ceram, ka saruna notiks, “ raksta organizācija.

Jau vēstīts, ka VP Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklēja bezvēsts pazudušo Nazariju Kučerovu, dzimušu 1988. gadā, kurš kopš 2012. gada bija pazudis Spānijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai Latvijai urlu nepietiek? Lai māte brauc pie dēla.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+