Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs horoskopa zīmes, kurām droši var dot otru iespēju!0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Jebkurš cilvēks kādreiz var izdarīt kaut ko neapdomīgu – bet šīm trim zodiaka zīmēm var droši dot otro iespēju, to pārstāvji tevi nepiekrāps.

Katrs var izdarīt ko tādu, kas liek zaudēt uzticēšanos. Lai kas tas būtu, kļūda var sašķobīt savstarpējās attiecības.

Cilvēkiem piedot var būt grūti. Tomēr, ja vēlies zināt, kuram var droši dot otru iespēju, tās ir horoskopa zīmes Vērsis, Jaunava un Mežāzis.

Šajās zīmēs dzimušie cilvēki otro iespēju lūdz ne vienkārši tāpat – lai pazustu problēma. Ja viņi kādam devuši vārdu, nekad to nelauzīs.

Zemes zīmes arī ir ļoti lepnas, tāpēc, ja vēlēsies palūgt tev piedošanu un vēl vienu iespēju, tu vari būt drošs, ka viņi ir noskaņoti nopietni. Viņiem nav viegli lūgt piedošanu un labvēlīgu attieksmi.

Vērsis

Spītīgais Vērsis ir fiksēta zīme, kas nozīmē, ka šajā zīmē dzimuši cilvēki nekad nepadodas. Ja Vērsis devis solījumu, tātad pieņēmis lēmumu sniegt tev visu iespējamo!

Ja Vērsim nav izdevies izpildīt solījumu, viņš jūtas ļoti slikti. Viņam šķiet, ka ir sagrāvis visu, ko vien varēja.

Vērši augstu vērtē uzticēšanos un stabilitāti augstāk par visu, un viņi nevēlas tērēt laiku velti. Pat ja nedosi viņam otru iespēju, viņš tevi nevainos. Tomēr Vērsis jebkurā gadījumā ir nopietna, strādīga un pieklājīga zīme. Jābūt kādam saprātīgam skaidrojumam, kāpēc viņi jau ar pirmo reizi kaut ko izdarīja nepareizi. Noklausies, kas viņam sakāms, un dod vēl vienu iespēju. Tev nenāksies vilties!

Jaunava

Jaunava ir iekšējas nervozitātes viesulis. Ja viņa nedara kaut ko konstruktīvu, tās dzīve pārvēršas par milzu haosu. Jaunavas ir ļoti lepnas. Viņām patīk par sevi domāt kā par rīcības cilvēku, uz kuru var paļauties.

Jaunavas nolūki vienmēr ir godīgi. Lūk, kāpēc Jaunava, kas lūdz otru iespēju, dara to tiešām nopietni un no sirds. Noteikti viņa šobrīd lauza galvu, domājot par to, kā gan varēja pirmo reizi tik muļķīgi rīkoties.

Mežāzis

Saistītie raksti

Mežāzis ir viena no ambiciozākajām zodiaka zīmēm. Viņa ego ir atkarīgs no spējām kāpt augstu un sasniegt daudz. Mežāži neieredz kļūdas, tāpēc viņi darīs visu iespējamo, lai tās izlabotu!

Ja dosi Mežāzim otru iespēju, tu nekad to nenožēlosi. Patiesībā, iespējams, tev gribēsies, lai Mežāzis būtu tavā tuvumā un biežāk lūgtu otru iespēju. Viņš neticami labi labo savas kļūdas, kad no tā atkarīgs viņa ego!

Avots: “Esotericblog”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Esi apmierināts ar dzīvi un meties tajā pilnu krūti! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Saziņa ar mīļiem cilvēkiem tevi uzlādēs pozitīvi! Horoskopi 17.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Savaldzina uz mūžu: 3 horoskopa zīmju sievietes, kuras vīrieši nespēj aizmirst pat pēc šķiršanās
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 45 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VK sagatvojusi atzinumu par LU rektora vēlēšanām
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
5 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Latvijā
FOTO, VIDEO: Jaunpilieši nevēlas palikt nomalē 1
4 stundas