Horoskopi un mistika
Horoskopi

Trīs horoskopa zīmes, kuras 2018. gadā baudīs strauju karjeras kāpumu 16

Foto – Fotolia

Dažiem cilvēkiem, šķiet, veicas vairāk nekā citiem. Vismaz katru gadu laimes lutekļi ir citi, un tas vien jau ir mierinājums. Dažiem jaunais gads būs veiksmīgs romantiskajā ziņā, citiem ģimenē, vēl daži piedzīvos biznesa uzplaukumu. Tomēr tas ir ne tikai pašu laimes lutekļu nopelns, jo planētas katru gadu atrodas konkrētā pozīcijā, kas vieniem sniedz panākumus, bet citiem rada šķēršļus mērķu sasniegšanā. Runājot par karjeru, veiksminieki būs šīs trīs zīmes!

Auns
Aunu gaida divi biznesā ļoti veiksmīgi gadi. Saturs šo laiku uzturēsies tavā zīmē, bet pusgadu – Mežāža zīmē tajā 10. mājā, kas atbild par sasniegumiem un atzinību. Tas nozīmē, ka uzmanību koncentrēsi uz to, kas esi un kas gribi kļūt. Ja starp šiem diviem stāvokļiem ir pārāk liela atšķirība, tu darīsi visu, lai situāciju izlabotu.

Tu sapratīsi, ka nav jēgas tērēt laiku, gaidot panākumus, tāpēc strādāsi, lai 2018. un 2019. gadā tie kļūtu arvien sasniedzamāki. Šāda rīcība mainīs arī tavu finansiālo situāciju, jo būs vajadzīgi ieguldījumi, bet gala rezultāts tos atlīdzinās ar uzviju. Tu savā darbības jomā kļūsi praktiski neaizstājams! Esi gatavs kāpienam pa karjeras kāpnēm, pat ja tāpēc nedaudz cietīs privātā dzīve.

Strēlnieks
Saturns tikko iegājis tavā 2. mājā, kas atbild par nopelnītiem ienākumiem. Saturns zināms kā disciplinējošā planēta, bet labums, ko gūsi no veiksmīgi pabeigtajām mācībstundām, pilnībā atsvērs visus upurus.

Saturns tavā 2. mājā nozīmē, ka tu, visticamāk, sāksi gadu, pārskatot savu budžetu, bet iegūsi priekšrocības, atrodot papildu ienākumu avotu. Šogad iemācīsies likt lietā praktiskāku pieeju naudai un īpašumam, ieguldot tos tā, kā agrāk nekad nebiji darījis.

Uzzināsi par jauniem veidiem, kā efektīvi izmantot savus resursus papildu ienākumu gūšanai, un pastāv iespēja, ka tas izdosies tik labi, ka iegūsi pilnīgu finansiālu brīvību, pamatojoties pats uz saviem īpašumiem.

Saistītie raksti

Zivis
Saturns nupat atstājis tavu 10. māju, kas atbild par godu, slavu un atzinību. Milzīgais progress, ko sasniedzi savas reputācijas veidošanā un karjerā, tagad sāks atmaksāties arī finansiāli. Tev var būt sajūta, ka gada sākums ir lēnāks nekā tu vēlētos, bet jau gada otrajā ceturksnī, aptuveni aprīlī, notikumi sāks risināties ļoti strauji.

Koncentrējies uz projektiem, kas tev ir patiešām svarīgi, un nesatraucies par sīkumiem, kas tevi neuztrauc vai nesniedz prieku. Šajā gadā tevi sāks interesēt cilvēki, ar kuriem iespējams sadarboties radošajā jomā, tā, lai pievērstu sev uzmanību. Seko savam sapnim un esi tas, kas vēlies būt!

LA.lv