Laukos
Bizness

Trīs inovatīvas un ienesīgas zemkopības nozares 0

Gadu no gada jaunie uzņēmēji nāk klajā ar biznesa idejām, kas ne tikai ļauj nopelnīt pietiekami, lai iegādātos tehniku un uzturētu savu zemkopības biznesu, bet arī ienestu mājsaimniecībai pietiekamus ienākumus tās izaugsmei un paplašināšanai. Īstermiņa kredīti Latvijā ir viena no iespējām, kā sākt savu lauksaimniecības biznesu, un turpmāk aprakstītie 6 uzņēmējdarbības veidi ļaus atgūt ieguldījumus visīsākajā laikā.

IEVĀRĪJUMI UN MĒRCES
Lai konservētu augļus un dārzeņus, vārītu ievārījumus un nāktu klajā ar jaunām čatniju un citu mērču receptēm, nepieciešams tikai kā izdoma vai pieeja internetam. Ogu un augļu dārzi, kā ābeļdārzs, bumbieres un citu augļu koki, Latvijā ir plaši izplatīti. It īpaši, ja specializējaties uz nelielu ražošanu un radāt augstas klases produktus ar augstu pievienoto vērtību, jūsu vecmāmiņas augļu koku dārzs var kļūt par īstu zelta āderi. Recepte, stāsts un mārketings darīs visu jūsu vietā, un ilgais produktu glabāšanas termiņš, biznesam ilgtermiņā attīstoties, ļaus eksportēt tos arī uz ārzemēm.

GARŠAUGI UN ZIEDI
Garšaugiem nepieciešamais vēsais klimats, kas pieejams Latvijā, ļauj tiem iegūt koncentrētu garšu, un tādējādi ļaut ražot augstas kvalitātes produkciju. Lai gan to iespējams pārdot arī svaigu, tomēr podiņos audzētus garšaugus un ziedus varēsiet piegādāt ziedu veikaliem, kur to tirgošanas ilgums būs daudz garāks, tātad, nebūs tik liels risks produkciju zaudēt. Ja tomēr nevēlaties nodarboties ar tik īsa laika produktu, tad garšaugu kaltēšana ir vienkārša un viegli uzsākama. Vienīgie ieguldījumi būs kaltēšanas skapja (dehidratora) iegāde, kā arī telpas īre. Šis ir ne tikai izcils veids, kā sākt biznesu ar minimāliem ieguldījumiem, – atvieglotā dokumentācija un vieglāk izpildāmās higiēnas prasības ļaus nopelnīt vairāk. Turklāt izkaltēto produkciju tās mazā svara dēļ varat piegādāt daudzās pasaules valstīs, un zemās sūtīšanas izmaksas ļaus atpelnīt kredītu ātri vien.

ZEMKOPĪBAS TEHNIKAS ĪRE

Ja tomēr jau nodarbojaties ar lauksaimniecību, un gluži vienkārši vēlaties ko mainīt, tad lauksaimniecības tehnikas īres bizness, iespējams, var būs nākamā izvēle. Ja jums jau piederošā tehnika stāv nelietota, tad izcils veids, kā gūt ienākumus, ir to pilnveidot un izīrēt. Tomēr, ja vēlaties to darīt pastāvīgi un gūt īpaši augstus ieņēmumus, ieteicams izīrēt ne tikai sev piederošo, bet arī kaimiņu un citviet Latvijā esošo, lauksaimniekiem piederošo tehniku. Izveidojot šādu lauksaimniecības tehnikas īres starpniecības pakalpojumu biznesu, varēsiet nopelnīt no procentiem, kas, ja darbojaties visas Latvijas mērogā, būs pietiekami ienesīgi.

Zemkopības nozare Latvijā strauji attīstās, tādēļ inovācijas un svaigs skats uz zemes piedāvātajām iespējām, dažāda veida biznesa idejām un iespējamajiem ieņēmumiem ir izcils iemesls, lai sāktu savu biznesu šajā jomā. Latvijas vēsturiski nozīmīgajai zemniecības nozarei ir ne tikai pietiekami liels potenciāls, bet tās radītie produkti ir arī pievilcīgi ārpus Latvijas robežām, ļaujot uzņēmējdarbībai attīstīties un augt. Kredīts ir pirmais solis ceļā uz plaukstošu biznesu, un, ieguldot zemē un paaugstinot tai pievienoto vērtību, jūs atpelnīsiet un gūsiet ienākumus ātri vien, it īpaši, izdevīgākos nosacījumus atrodot kredits247.lv mājaslapā.

LA.lv
LE
LETA
Laukos
“Eurostat”: Latvijā pērn bijis straujāks lauksaimniecības izlaides vērtības kāpums nekā vidēji ES
1 diena
LE
LETA
Laukos
Alus ražošana Latvijā deviņos mēnešos samazinājusies par 4,4%
1 diena
LE
LETA/LA.lv
Laukos
Jelgavā par septiņiem miljoniem eiro plāno būvēt veģetārās pārtikas ražotni
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Ar plašu studentu gājienu un saullēkta sagaidīšanu sākas Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadiena
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1938. gada 18. novembrī. Grandiozas valsts 20. gadskārtas svinības
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Diena būs vējaina, daudzviet uzpilinās lietus
2 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Latvijas valsts simtgades svinīgajos pasākumos piedalīsies Igaunijas, Islandes, Lietuvas un Somijas prezidenti
1 stunda
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO: Latvijā pazīstami cilvēki pauž sirsnīgus vēlējumus savai valstij
11 stundas