Mobilā versija
+4.9°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Trīs īpašas dzimumzīmes, kas liecina par ezoteriskām spējām. Vai tev tādas ir? (3)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Viduslaiku Eiropā par dzimumzīmīti kādā noteiktā ķermeņa vietā sieviete varēja nokļūt uz sārta. Un tikai tāpēc, ka neparastās izmaiņas uz ādas tika uzskatītas par sātana zīmi. Inkvizīcijas laikos varēja tikt pie burvja vai raganas apšaubāmā goda tikai tāpēc, ka redzamā vietā bija viens vienīgs plankumiņš uz ādas. Mūsdienās uz dzimumzīmēm vērīgi skatās tikai dermatologi, tomēr interesanti uzzināt arī par senajiem aizspriedumiem., kas it kā norādot arī uz to, ka cilvēkam tiešām piemīt ekstrasensa spējas. Kā tad tad izskatījās sātaniskās dzimumzīmes?

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. dzimumzīmes gan jātulko kā vēža pazīmes …

  2. Man ir dzimumzīme deniņos kreisajā pusē…Kaut kur lasīju, ka tā esot…ložu jeb ievainojuma atstāta pēda- nospiedums… Kā tur riktīgi ir?

  3. Andrejs Bubinduss Atbildēt

    Kungi , dāmas, necepjieties. Patlaban svētīts un iesvētīts ( izņemot pirmo pakāpi) var būt tikai tas, kas jau bijis iesvētīts ( apveltīts- arī ar esotēriskām, sekojoši- teosofiskām spējām) iepriekšējās dzīvēs, paaudzēs vai dzimtās. Pirmā pakāpe ir ievētīts mūzikā. te gan jāsaprot, ka tas jau ir kosmogēniskā uztverē…

Maģiskās spēka dienas 2017. gada maijā. Uzzini, kuras tās ir! (1)Katrā mēnesī ir vairākas dienas, kas īpaši piemērotas dažādu maģisku darbību veikšanai. Maijs ir īpašs arī ar nakti no 30. aprīļa uz 1. maiju, ko dēvē par burvju un raganu Valpurģu nakti.
Draugiem Facebook Twitter Google+