Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Trīs īpašas dzimumzīmes, kas liecina par ezoteriskām spējām. Vai tev tādas ir? (3)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Viduslaiku Eiropā par dzimumzīmīti kādā noteiktā ķermeņa vietā sieviete varēja nokļūt uz sārta. Un tikai tāpēc, ka neparastās izmaiņas uz ādas tika uzskatītas par sātana zīmi. Inkvizīcijas laikos varēja tikt pie burvja vai raganas apšaubāmā goda tikai tāpēc, ka redzamā vietā bija viens vienīgs plankumiņš uz ādas. Mūsdienās uz dzimumzīmēm vērīgi skatās tikai dermatologi, tomēr interesanti uzzināt arī par senajiem aizspriedumiem., kas it kā norādot arī uz to, ka cilvēkam tiešām piemīt ekstrasensa spējas. Kā tad tad izskatījās sātaniskās dzimumzīmes?

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. dzimumzīmes gan jātulko kā vēža pazīmes …

  2. Man ir dzimumzīme deniņos kreisajā pusē…Kaut kur lasīju, ka tā esot…ložu jeb ievainojuma atstāta pēda- nospiedums… Kā tur riktīgi ir?

  3. Andrejs Bubinduss Atbildēt

    Kungi , dāmas, necepjieties. Patlaban svētīts un iesvētīts ( izņemot pirmo pakāpi) var būt tikai tas, kas jau bijis iesvētīts ( apveltīts- arī ar esotēriskām, sekojoši- teosofiskām spējām) iepriekšējās dzīvēs, paaudzēs vai dzimtās. Pirmā pakāpe ir ievētīts mūzikā. te gan jāsaprot, ka tas jau ir kosmogēniskā uztverē…

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+