Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
22. marts, 2012
Drukāt

Trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem

No 30. marta līdz 1. aprīlim Ķīpsalā vienlaikus notiks 19. Baltijas reģionālā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2012”, 
13. motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2012” un 16. starptautiskā laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2012”.

 

Izstāde “Atpūta un sports 2012” tematiski ir sadalīta četrās daļās – “Velo 2012”, “Fitness 2012”, “Makšķerēšana 2012” un “Camper 2012”. Tajās apmeklētāji varēšot atrast gandrīz visu, sākot no makšķerkātiem, tūrisma un sporta inventāra līdz pat velosipēdiem un ceļošanai draudzīgajām motormājām.

Izstādē būs arī pārstāvētas daudzas sporta biedrības, federācijas un klubi. Apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus vienā vai otrā sporta veidā, lai izvēlētos sev piemērotāko, kā arī vērot dažādas sporta sacensības un profesionālu sportistu paraugdemonstrējumus

 

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+