Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Trīs jaunieši naktī izsit veikala stiklu un nozog alkoholu

Bakugunis2

Trīs jaunieši ceturtdienas naktī Rīgā kādam Maskavas ielas veikalam izsita durvju stiklu, iekļuva telpās un nozaga trīs alkohola pudeles, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Nozieguma pastrādāšanas brīdī pie veikala patruļas laikā atradās Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, kuri nekavējoties devās jauniešus aizturēt. Pamanot policijas darbiniekus, zagļi metās bēgt, tomēr policisti viņus panāca.

Aizturēti 1993. un 1995. gadā dzimuši vīrieši, un 1999. gadā dzimusi meitene. Jaunieši veikalā bija nozaguši vairākas stiprā alkohola pudeles, kuras vēlāk plānoja pārdot. Visi jaunieši atzina savu vainu, savukārt veikala īpašnieks nozagtās preces atguva.

Aizturētie jaunieši nogādāti Ķengaraga iecirknī. Identificējot jauniešu personību, noskaidrojās, ka abi puiši jau iepriekš sodīti par zādzībām.

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+