Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Trīs jaunieši naktī izsit veikala stiklu un nozog alkoholu

Bakugunis2

Trīs jaunieši ceturtdienas naktī Rīgā kādam Maskavas ielas veikalam izsita durvju stiklu, iekļuva telpās un nozaga trīs alkohola pudeles, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Nozieguma pastrādāšanas brīdī pie veikala patruļas laikā atradās Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, kuri nekavējoties devās jauniešus aizturēt. Pamanot policijas darbiniekus, zagļi metās bēgt, tomēr policisti viņus panāca.

Aizturēti 1993. un 1995. gadā dzimuši vīrieši, un 1999. gadā dzimusi meitene. Jaunieši veikalā bija nozaguši vairākas stiprā alkohola pudeles, kuras vēlāk plānoja pārdot. Visi jaunieši atzina savu vainu, savukārt veikala īpašnieks nozagtās preces atguva.

Aizturētie jaunieši nogādāti Ķengaraga iecirknī. Identificējot jauniešu personību, noskaidrojās, ka abi puiši jau iepriekš sodīti par zādzībām.

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+