Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs kaislīgākās zodiaka zīmes. Savaldzina ar savu klātbūtni vien!4

Foto – Pixabay

Ir cilvēki, kuri vienmēr piesaista pretējā dzimuma uzmanību. It nemaz nav svarīgi, kā viņi šodien ģērbušies vai par ko domā, jebkuros apstākļos šīs zodiaka zīmes vienmēr būs maģiskie savaldzinātāji!

Ja nu tu pazīsti kādu, kurš dzimis vienā no šīm zodiaka zīmēm, nesteidzies tomēr viņu apskaust. Pats fakts, ka cilvēks ir bezgala kaislīgs un liels mīlnieks, vēl nenozīmē, ka viņš ir laimīgs.

Taču, racionāli raugoties uz dažādu stihiju zīmju un dažādu zodiaka zīmju savstarpējo mijiedarbību, faktus nenoslēpt – tie ir varoņi mīlnieki, no kuriem visiem kaut ko vislaik vajag…

Šīs trīs zodiaka zīmes – pašas impulsīvākās, dzirkstošākās – ir neparasti pievilcīgi partneri citiem. Viņu spēks slēpjas iekšējā enerģijā, un galvenais šo zīmju uzdevums – lieki netērēt šo šo enerģiju, bet izmantot šo dabas dāvanu saprātīgi. Tikai tādā gadījumā Strēlnieki, Dvīņi un Skorpioni būs stipri un laimīgi.

Strēlnieks

Ja nu kādam ir paveicies, tad Strēlnieka partnerim. Pamatā tie ir cilvēki – vienmīļi, taču pats šis fakts neliedz viņiem būt ļoti kaislīgiem attiecībās ar savu otro pusīti.

Strēlniekiem patīk harmonija gultā, viņi nekad nenovērš uzmanību uz traucējošiem sīkumiem un vienmēr ir gatavi uz maksimālo, lai sniegtu baudu mīļotajam cilvēkam.

Kādēļ cilvēkiem ir tieksme tuvāk iepazīties ar Strēlnieku? Viss slēpjas šīs zīmes neizsmeļamā iekšējā enerģijā un pašpārliecinātībā, kas ne tikai nodrošina Strēlniekam panākumus darbā, bet arī pastiprina viņa nobriedušo seksualitāti.

Skorpions

Skorpioni ir daudzpusīgi. Tas, kas atšķir Skorpionus no citām zodiaka zīmēm, ir gatavība jauniem atklājumiem jebkurā brīdī.

Intuitīvi katrs no mums grib pamēģināt ko jaunu tuvības brīdī, taču ne visi ir gatavi to tiešām darīt, kad rodas iespēja. Skorpions kaislīgi un bez aizturēm izzinās sevi un partneri, atklājot arvien jaunas un jaunas iespējas baudas gūšanai.

Diemžēl vienīgais, kas var atgrūst no Skorpiona, ir viņa tieksme bieži mainīt partnerus. Turklāt Skorpions nejūtas īpaši vainīgs par nodevību, attaisnojot mīlas uzvaras ar savu neticamo jūtīgumu.

Dvīņi

Saistītie raksti

Dvīņos ieslēptās pretrunas, dod mājienu par īstu kaislību drāmu. Parasti Dvīņi apbur visus tos, kam ir apnikusi ikdienišķie ieradumi.

Dvīņi var pakļaut citas zodiaka zīmes un likt citiem iemīlēties viņos tikai ar vienu vien skatienu.

Dvīņu instruments – efektivitāte, uz kuru bieži uzķeras. Lai gan, tuvāk ieskatoties, var nākties atzīt rūgtu kļūdu. Dvīņi ir spoži, moderni, interesanti un seksuāli, taču tā ir tikai viena viņu puse.

Viņi ir ārkārtīgi savtīgi radījumi, kuri bieži meklē tikai savu vajadzību apmierināšanu.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv