Kokteilis
Mīli

Trīs kļūdas, kas padara sievieti nepievilcīgu vīriešu acīs6

Foto – Shutterstock

Daļa sieviešu iegulda savā skaistumā daudz naudas. Viņas vēlas būt seksīgas, taču viņu ārējais izskats patīk tikai draudzenēm, bet vīriešus atgrūž. Kāpēc tā? Izrādās, ka viņas orientējas uz savām draudzenēm un modes žurnāliem jeb vērtē sevi no sievietes skatupunkta, bet tas nav pareizi.

1.Sieviete skatās uz detaļām, vīrietis – uz siluetu kopumā
Kā mēs zinām, vīrietis ir mednieks. Tāpēc viņa redze darbojas pilnīgi savādāk, nekā sievietei. Viņš redz tālāk un novērtē galvenokārt objekta kontūras. Viņam vajag redzēt gazeli no attāluma, lai piezagtos tai un nomedītu. Tāpēc viss, ko viņš novērtēs, uzmetot tev pirmo acu skatienu, ir kontūras. Tieši figūras aprises, mati, kāju garums un pavedinošas formas – tas ir tas, kas piesaistīs viņu pašā sākumā. Kontūras, nevis detaļas. Paskaties uz sevi no 2-3 metru attāluma. Ja tad tu sev liecies skaista, tad šķitīsi pievilcīga arī vīriešiem. Ja ne pārāk – tad strādā ar sevi.

Nekādi nagi ar dizainu, kurus sieviete trīs stundas taisījusi skaistumkopšanas salonā, nepalielinās vīriešu skaitu ap viņu. Toties nagiem pievērsīs uzmanību sievietes. Viņas skaļi paudīs savu sajūsmu, skatoties uz tavām rokām. Sievietes nemelo, cenšoties pateikt tev kaut ko labu. Viņas ir pilnībā patiesas. Jo daba viņas kā vācējas ir apveltījusi ar spēju saskatīt katru detaļu savāktajās ogās un sēnēs. Bet ja nu indīga! Sievietes ne tik ļoti pievērš uzmanību cita citas figūrai un auguma aprisēm. Viņas drīzāk sajūsminās par jaunu šallīti, lūpu pomādes krāsu un nagu laku. Bet paradokss ir tajā, ka tam visam vīrieši gandrīz nepievērš uzmanību!

Lai piesaistītu vīriešu uzmanību, pietiekami ir pastrādāt pie silueta. Nav obligāti jāvelk mugurā apspīlēta zeķveidīga kleita. Sieviete saburzītā T-kreklā un cieši piegulošos džinsos var būt apbrīnojami seksīga, ja viņai ir skaists siluets. Tāpēc daudzas dāmas brīnās – es gāju neuzkrāsojusies no fitnesa kluba, izspūrušiem matiem, un satiku Viņu! Kā tā! Tas viss ir silueta spēks.

Tāpēc – ja arī tērēt kaut kam naudu un laiku, tad vajag sākt no lielā, nevis mazā. Ar figūru kopumā, nevis ar detaļām. Tas nenozīmē, ka vīrietis neievēros nekoptus nagus. Visticamāk, viņš tos ievēros. Mūsdienās visi normāli cilvēki taisa manikīru. Taču ievēros viņš tos tikai pēc tam, kad būs novērtējis augumu, svaru, krūtis un pēcpusi. Un nekādas puķītes uz nagiem, jauni auskari un krelles, un trīs litri smaržu to nevarēs nomaskēt. Tādas tās lietas.

2. Vīrietis pievērš uzmanību kustībām!
Otrs moments, kuru sievietes neņem vērā, ir tas, kā vīrietis novērtē potenciālā “upura” kustības. Mēs, sievietes, novērtējam objektu tikai statiski – sēnītes un vārpiņas neskraida! Vīrieši savukārt objektu vērtē pēc dinamikas! Diez vai par labu ieguvumu kļūs vājš un liels dzīvnieks. Tāpēc vienmēr vajag pievērst uzmanību savu kustību enerģētikai. Dāma, kas tenterē uz augstiem papēžiem, iespīlējusies neērtos svārkos un kurai stringi iegrauzušies miesā, šķiet absolūti neseksuāla vīriešiem. Lai gan draudzenēm viņa var šķist skaistule. Secinājums ir viens. Vēlies patikt vīriešiem – izkop stāju, gaitu un iznesību.

3. Vairākums vīriešu neko nesaprot no modes
Vēl viena kļūda, ko pieļauj sievietes, – viņas pārāk seko modei. Nevajag to uzskatīt par sieviešu muļķību. Salīdzināt sevi ar ideālu – tas sievietēm ir instinkta līmenī. Ja šodien kaimiņiene nopirka garšīgus ābolus, apēda tos un nenomira, uzmanīgi tos aplūko un meklē tādus pašus. Uzdevums – izvērtēt un atrast. Prieku par atradumu ielicis pats cilvēces attīstības process. Lūk, kāpēc mēs dievinām šopingu – mēs, vācējas! Medību pasaulē nekas nemainās. Stirna kā bijusi, tā paliek stirna, lai kādus zvaniņus tai nepiekārtu.

Saistītie raksti

Lielākā daļa vīriešu modes lietās neko nesaprot. Parasti modei seko līdzi geji un tusētāji. Vīrietim ir vienalga, vai tavi jaunie svārki ir no jaunās vai iepriekšējās kolekcijas. Ja naudas nav daudz, netērē to zīmolu apģērbiem un aksesuāriem. Tajos tu patiksi tikai gejiem, kas nav tava mērķauditorija, un tusētājiem, kuriem ir prātā tikai viens.

Secinājumi ir vienkārši. Lai patiktu vīriešiem, nevis sievietēm, nepieciešams:

– novērtēt sevi no attāluma, neieslīgstot detaļās;

– būt labā fiziskajā formā, lai pievilcīgi kustētos;

– bet lielāko daļu modes žurnālu ir jāsadedzina!

Dažas dāmas, izlasot šo rakstu, izteiktu neizpratni, ka tieši vīrietis ir nodēvēts par mednieku. Viņas pašas sevi uzskata par medniecēm, nevis par upuriem. Tādā gadījumā paskaties uz šo visu no cita skatupunkta – katram medniekam ir jāzina sava medījuma daba, un vīrieša daba ir sīki aprakstīta šajā rakstā.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv