Mobilā versija
Brīdinājums +5.0°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
14. augusts, 2016
Drukāt

Trīs latviešu autori saņems balvas IBBY kongresā Oklendā

Foto: LETAFoto: LETA

Tulkotāja Mudīte Treimane.

18. augustā Oklandē, Jaunzēlandē, sāksies 35. Starptautiskais IBBY kongress, kurā piedalīsies arī trīs pārstāvji no Latvijas, pavēstīja izdevniecības “Liels un mazs” direktore Alīse Nīgale.

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi (LBJP) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu kongresā pārstāvēs LNB Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova, tulkotāja Mudīte Treimane un Nīgale, kura ir arī LBJP valdes locekle.

Mudīte Treimane kongresa laikā saņems Goda diplomu par Henrikas Andersones grāmatas “Emma Glorija un Sarkanā ilgu grāmata” augstvērtīgo tulkojumu latviešu valodā, savukārt Silvija Tretjakova un Alīse Nīgale piedalīsies kongresā ar stenda referātiem.

“Goda diplomus uz Latviju pārvedīsim arī ilustratorei Gundegai Muzikantei par ilustrācijām Pētera Brūvera dzejas grāmatai “Grāmata Gundegai” un rakstniekam Mārim Rungulim par grāmatu “Lapsu kalniņa mīklas”,” pauda Nīgale.

Pievienot komentāru

Liepājā būs divas unikālas ērģeles. Saruna ar akadēmiskās mūzikas "slikto zēnu"Trešdien, 26. aprīlī, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" pirmoreiz koncertēs virtuozais ērģelnieks un komponists Kamerons Kārpenters.
Draugiem Facebook Twitter Google+