Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
14. augusts, 2016
Drukāt

Trīs latviešu autori saņems balvas IBBY kongresā Oklendā

Foto: LETAFoto: LETA

Tulkotāja Mudīte Treimane.

18. augustā Oklandē, Jaunzēlandē, sāksies 35. Starptautiskais IBBY kongress, kurā piedalīsies arī trīs pārstāvji no Latvijas, pavēstīja izdevniecības “Liels un mazs” direktore Alīse Nīgale.

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi (LBJP) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu kongresā pārstāvēs LNB Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova, tulkotāja Mudīte Treimane un Nīgale, kura ir arī LBJP valdes locekle.

Mudīte Treimane kongresa laikā saņems Goda diplomu par Henrikas Andersones grāmatas “Emma Glorija un Sarkanā ilgu grāmata” augstvērtīgo tulkojumu latviešu valodā, savukārt Silvija Tretjakova un Alīse Nīgale piedalīsies kongresā ar stenda referātiem.

“Goda diplomus uz Latviju pārvedīsim arī ilustratorei Gundegai Muzikantei par ilustrācijām Pētera Brūvera dzejas grāmatai “Grāmata Gundegai” un rakstniekam Mārim Rungulim par grāmatu “Lapsu kalniņa mīklas”,” pauda Nīgale.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (1)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+