×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. augusts, 2012
Drukāt

Trīs Latvijas kantētāji uz pjedestāla Ķegumā

Trīs Latvijas kantētāji motokrosā blakusvāģu klasē svētdien pakāpās uz goda pjedestāla pasaules čempionāta posmā, kas risinājās Ķegumā.

Uzvarēja holandietis Etjēns Bakss ar Kasparu Stupeli, otrais bija Nīderlandes braucējs Daniels Vilemsens ar Lauri Daideru, bet beļģis Joriss Hendrikss ar Kasparu Liepiņu noslēdza posma laureātu trio, liecina sidecarcross.com. Latvijas ekipāža Māris Rupeiks/Elvijs Mucenieks ierindojās 9.vietā, savukārt Arnolds Sīlis ar līdzbraucēju šveicieti Bruno Kelinu ieņēma 18.vietu.

Pirmajā braucienā “Zelta Zirga” trasē uzvarēja Vilemsens/Daiders, otrie bija Bakss/Stupelis, savukārt trešie – Hendrikss/Liepiņš. Rupeiks/Mucenieks ieguva 10.vietu. Otrajā braucienā ātrākie bija Bakss/Stupelis, kam sekoja Vilemsens/Daiders un Hendrikss/Liepiņš. Devīto vietu ieņēma Rupeiks/Mucenieks.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 11 posmiem vadībā ir Daniela Vilemsena ekipāža ar 371 punktu, kam seko Bakss/Stupelis ar 353 punktiem. Hendrikss/Liepiņš ar 311 punktiem ieņem 4.vietu. Rupeika/Mucenieka (172 punkti) un Jāņa Daidera/Laura Daidera ekipāža (170) noslēdz pirmo desmitu. Jūlija vidū Daideri nolēma kopā vairs nebraukt, jo ekipāžai bija nepietiekams finansējums, kas ietekmēja arī attiecības komandā.

Pasaules čempionātā vēl atlicis aizvadīt posmus augusta beigās Šveicē un septembra vidū Vācijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+