×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. augusts, 2012
Drukāt

Trīs Latvijas kantētāji uz pjedestāla PČ posmā Šveicē

Trīs Latvijas kantētāji motokrosā blakusvāģu klasē svētdien kāpa uz goda pjedestāla pasaules čempionāta posmā, kas risinājās Šveicē.

Rogenburgā notikušajās sacensībās uzvarēja Nīderlandes braucējs Daniels Vilemsens ar Lauri Daideru, kuri bija ātrākie abos braucienos. Otro vietu izcīnīja cits Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss ar Kasparu Stupeli, kuri abos braucienos bija otrie, bet trešo vietu ieguva beļģis Joriss Hendrikss ar Kasparu Liepiņu, kuri braucienos bija ceturtie un trešie, liecina sidecarcross.com.

Savukārt Māris Rupeiks, kurš brauca kopā ar Šveices kantētāju Mariušu Štrausu, posmā ierindojās 15. vieta.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 12 posmiem vadībā ir Daniela Vilemsena ekipāža ar 421 punktu, kam seko Bakss/Stupelis ar 397 punktiem. Hendrikss/Liepiņš ar 349 punktiem ieņem 4.vietu, par diviem punktiem atpaliekot no beļģiem Bena Adriensena/Svena Verbriges. Rupeika/Elvija Mucenieka ekipāža ar 180 punktiem ir devītie, bet Jāņa Daidera/Laura Daidera ekipāža (170) ieņem 11. vietu. Jūlija vidū Daideri nolēma kopā vairs nebraukt, jo ekipāžai bija nepietiekams finansējums, kas ietekmēja arī attiecības komandā.

Pasaules čempionātā vēl atlicis aizvadīt pēdējo posmu septembra vidū Vācijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+