Apbrīno

Trīs Latvijas tenori un Jelgavas bigbends muzicēs Mežaparkā 1


Trīs Latvijas tenori – Miervaldis Jenčs (no kreisās), Nauris Puntulis un Guntars Ruņģis.
Trīs Latvijas tenori – Miervaldis Jenčs (no kreisās), Nauris Puntulis un Guntars Ruņģis.
Publicitātes foto

Vasaras izskaņā, 25. augustā, plkst. 19, kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” Zaļajā teātrī dārza svētku noskaņās skatītāji varēs baudīt Trīs Latvijas tenoru un Jelgavas bigbenda brīvdabas koncertu – “Mūžzaļās melodijas”.

Šogad Rīgā īpaša uzmanība ir pievērsta košajiem pilsētas dārziem un parkiem, par kuriem rūpējas SIA “Rīgas meži”. Vasarai aizejot, piedāvājam vēl mirkli kavēties atmiņās par Rīgas krāšņumu dārza svētku pasākumā Mežaparkā, kur reibinoša ziedu smarža savīsies ar izcilu mūziku.

Trīs Latvijas tenori Guntars Ruņģis, Miervaldis Jenčs un Nauris Puntulis, kuru kopīgais trio skanējums uz dažādām pasaules skatuvēm nu jau iesniedzas otrajā gadu desmitā, muzicēs kopā ar izcilo Jelgavas bigbendu Raita Ašmaņa vadībā.

Programmā operu un operešu ārijas, iemīļotas melodijas no kinofilmām, džeza melodijas un ritmi, kā arī skaistākās un populārākās latviešu, spāņu, itāļu un angļu komponistu dziesmas.

Klausītājus priecēs brīnišķīgs balss tembru skanējums, reibinošas džeza improvizācijas un neparasti ritmu un harmoniju salikumi.

“Pasaulē uz vienas skatuves akadēmiskie tenori un džeza mūziķu sastāvs ir diezgan rets formāts, bet Latvijas mūzikas mērogam tāda sadarbība ir unikāla. Tas nav akadēmiskais, bet gan izklaides žanrs, kurā muzicē pirms pieciem gadiem radusies mūziķu komanda. Izklaide ar ļoti augstu muzikālo kvalitāti un mērķi sniegt cilvēkiem prieku,” par koncerta programmu stāsta Raitis Ašmanis.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs vai internetā: “www.bilesuparadize.lv”.

Biļetes cena – EUR 10, bet pensionāriem EUR 7.

Koncertu organizē SIA “Rīgas meži”.

Publikācija tapusi sadarbībā ar Meža attīstības fondu.

LA.lv