×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. oktobris, 2016
Drukāt

Trīs līderi un viņu stāsti: tiem, kuri meklē iedvesmu

AFPAFP

Nav vienas veiksmes receptes, taču ir pieredzes, kuras gadu gaitā aprobējuši pasaules mēroga biznesa līderi un kuras var noderēt ikvienam, uzskata “BIG Media” izpilddirektore Solvita Kabakova. Oktobrī Helsinkos “Nordic Business Forum/Finland” laikā “BIG Media” parakstīja sadarbības līgumu ar foruma “Nordic Business Forum” vadītājiem un kļuva par “Nordic Business Forum” pārstāvi Latvijā.

16.janvārī Stokholmā notiks “Nordic Business Forum”, kur ik gadu tiekas teju 6000 augstākā līmeņa vadītāju un uzņēmēju no 30 valstīm. Trīs cilvēki, par kuriem varat izlasīt, nākamgad janvārī piedalīsies forumā. Runātāju vidū būs tādi pasaulē slaveni uzņēmēji kā “Airbnb” globālais viesmīlības vadītājs Čips Konlejs, tenisa zvaigzne, uzņēmējs un filantrops Andrē Agasi, “YouTube” dibinātājs un uzņēmējs Čads Hērlijs, Hārvada universitātes lektore un rakstniece Šeila Hīna un citi.

Andrē Agasi: atceries, ka savas dzīves autors esi tu pats

Bijusī pasaules pirmā rakete, kopš aiziešanas no lielā sporta 2006.gadā, ir pievērsies uzņēmējdarbībai un izglītības sistēmas uzlabošanai. Viņa privātais fonds vairāk nekā 20 gados šim mērķim ir piesaistījis teju 200 miljonus ASV dolāru.

“Manā dzīvē bija brīdis, kad es pats vairs nezināju kurp eju, tāpēc nācās raudzīties atpakaļ un atgādināt sev, kas es biju un par ko vēlējos kļūt. Es nebiju pats savas dzīves stāsta daļa, jo to vadīja citi. Pēc šīs apjausmas mana personīgā filozofija būtiski mainījās – es kļuvu par savas dzīves noteicēju. Lai arī manas izvēles ne vienmēr bija pašas gudrākās, taču tās bija manas. Tajā brīdī, es apjautu, ka teniss ir darbs nevis dzīve un mana ikdiena ir mana dzīve. Es sapratu, ka darot darbu, kas palīdz citiem uzlabot viņu dzīves, ir tas, kas palīdz man justies labi pirms aizmiegu,” sacīja Agasi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+