Mobilā versija
+2.2°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
8. novembris, 2015
Drukāt

Trīs mazuļi guvuši termiskus apdegumus

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 7.novembrī, trīs mazuļi Rīgas reģionā un Kurzemē guvuši termiskus apdegumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Kāda gadu un piecus mēnešus veca meitenīte Rīgas reģionā sev uz krūtīm uzgāzusi karstu tēju. Ar krūškurvja termiskiem apdegumiem nogādāta slimnīcā.

Tāpat Rīgas reģionā kāds deviņus mēnešus vecs puika ar plaukstiņu pieskāries pie karstas cepeškrāsns. Ar plaukstas un rokas termiskiem apdegumiem nogādāts slimnīcā.

Savukārt Kurzemē septiņus mēnešus vecs puika uzlējis karstu tēju uz kājas. Ar kājas termiskiem apdegumiem nogādāts ārstniecības iestādē.

Kāds 10 gadus vecs puika Vidzemē apdedzinājis seju, uzliesmojot degšķidrumam. Puika lējis degšķidrumu krāsnī. Tas uzliesmojis un puisēns guvis sejas termiskus apdegumus. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1151 izsaukumiem, no tiem 216 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (57)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+