Kultūra
Teātris un kino

“Trīs musketieri” apceļo Latviju 16

Publicitātes foto

4. augustā Saldus Kalnsētas estrādē režisors un asprātību meistars Zigurds Neimanis aicina uz jautru un muzikālu brīvdabas izrādi “Trīs musketieri”. Z. Neimanis radījis oriģinālu dramatisko materiālu leģendai par musketieriem. Brīvdabas iestudējums pārsteigs skatītājus ar neredzētu slavenā romāna interpretāciju. “Muzikāls un pieklājīgi pikants, krāšņs un pārsteigumiem bagāts – par citiem, tomēr par mums pašiem,” iestudējumu raksturo režisors.

Z. Neimanis īpaši šai izrādei radījis oriģinālu dramatisko materiālu, kurā bez bailēm ironizē un lauž priekšstatus par slavenajiem varoņiem. Šis būs stāsts par nedaudz naivu Karali, intriganti Milēdiju, pārgalvīgu Karalieni un viņai uzticīgajiem trīs Musketieriem.

“Leģenda “Trīs musketieri”, ar kuru uzaugušas daudzas paaudzes, ir aktuāla arī šodien. Mūsu stāstā aktieri bez bailēm ironizēs un lauzīs priekšstatus par slavenajiem varoņiem. Trīs musketierus, kurus atveidos Imants Strads vai Māris Bezmers, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs, arī šodien saistīs sauklis “Viens par visiem – visi par vienu”, ko viņi lieliski izspēlēs izrādē. Izrāde būs par atpazīstamo – vīru draudzību un izklaidēm un sieviešu mūžseno ieroci – šarmu,” atklāj režisors.

Līdzīgi kā A. Dimā romānā “Trīs musketieri”, arī Z. Neimaņa veidotajā izrādē valdīs īsta vīru draudzība, galma intrigas, kuras ir savērpušās ap Karalieni un Karali, tajā būs romantiskas attiecības, kāds centīsies atmaskot sazvērniekus.

Izrādē piedalīsies un aktieru lomās iejutīsies trīs dziedātāji – Samanta Tīna, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs. “Jau kopš bērnības esmu vēlējies būt musketieris, un Zigurds Neimanis man ir sniedzis šo iespēju, tādēļ ļoti priecājos piedalīties šajā izrādē, izspēlējot leģendu par trīs draugiem – par trīs musketieriem,” atzīstas Nikolajs un kopā ar Roberto komentē: “Mums ir ļoti kolorīti tēli – gan aktieri, gan dziedātāji, kas darbojas plecu pie pleca – visi par vienu, viens par visiem! Mūsu dziesmu repertuārs būs dažāds, bet skatītāji noteikti varēs dziedāt līdzi. Režisors Zigurds Neimanis zina, kā izklaidēt publiku.”

“”Trīs musketieri” būs lieliska muzikālā izrāde, uz kuru aicinām nākt visu ģimeni – varēs kārtīgi izsmieties. Izrāde būs mūsdienīga, izmantosim arī mobilos telefonus, tajā būs arī policistes. Mēs esam lieliska un enerģiska komanda, kas labprāt iepriecinās skatītājus ar savu sniegumu,” ir pārliecināta divu lomu atveidotāja izrādē, aktrise Lelde Dreimane.

Populāras dziesmas, atraktīvu horeogrāfiju, smieklus no visas sirds piedāvās Dailes un Valmieras Drāmas teātra aktieri: Lelde Neimane, Imants Strads, Māris Bezmers, Madars Zvagulis, kā arī Ieva Pļavniece. Savukārt maģiskos trikus izspēlēs pasaules meistars iluzionismā Valdemārs Veiss, kurš ar maģiskajiem trikiem aizraujas jau kopš septiņu gadu vecuma, apgūstot šo māku pie vairākiem Eiropas iluzionisma meistariem. “Aicinu ikvienu apmeklēt izrādes, jo būs daudz interesantu brīnumu: moderna mūsdienu maģija, triki, burvestības. Skatītājiem būs iespēja ne tikai vērot no malas, bet arī piedalīties triku demonstrējumos,” uzsver Valdemārs.

Izrāde, kuras tēmas skar pieaugušo dzīvi, bet forma ir bērniem draudzīga – populāras dziesmas, atraktīva horeogrāfija, pirotehnikas un cirka elementi – neatstās vienaldzīgu neviena vecuma skatītāju.

 

4. VIII 19.00 Kalnsētas estrāde, Saldus

6. VIII 18.00 Kuldīgas pilsētas estrādē

13. VIII 18.00 Saulkrastu brīvdabas estrāde

19. VIII 18.00 Durbes estrāde, Tukums

20. VIII 19.00 Pilssalas estrāde, Alūksne

26. VIII 18.00 Cēsu pils parka estrāde

27. VIII 18.00 Krustpils brīvdabas estrāde, Jēkabpils

Cena: EUR 7 līdz 15

LA.lv