×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
25. janvāris, 2015
Drukāt

Trīs nedēļu laikā Latvijā nosaluši jau 15 cilvēki (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Trīs nedēļu laikā Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 15 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana, informēja centra direktore Aija Mežsarga.

Jaunākais cilvēks, kam nāve iestājusies ķermeņa atdzišanas rezultātā, ir kāda 18 gadus veca sieviete, bet vecākais – 74 gadus vecs vīrietis, kuram asinīs konstatētas 1,83 promiles alkohola.

Kopumā no nosalšanas miruši 12 vīrieši un trīs sievietes.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola. No 15 nosalušajiem deviņiem cilvēkiem asinīs konstatēts alkohols, bet par septiņiem aukstuma upuriem informācijas nav.

Divi no mirušajiem atrasti uz ielas, divi – mežā, bet pārējie citās vietās.

Jau ziņots, ka pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22.decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana, informēja Mežsarga.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Neviens cilvēks nav nosalis, bet cilvēkveidīgi .. Ar 5 promilēm nosprāgtu arī siltā istabā.

  2. Straujumas kundze taču deklarēja, ka Latvijai katrs indivīds ir svarīgs, jo ceļam taču labklājības valsti. Nekas šajā karaļvalstī nemainīsies, jo politikā ir pārāk daudz jaunu pasaku sižetu autoru.

  3. Krievu okupantu ievestā dzeršanas kultūra ir galvenais iemesls. Krievijā nosalst simtiem, ja ne tūkstošiem.

  4. Toties EXPO 2015 paviljons par 3 miljoniem, varēs stāstīt par sasniegumiem kora pavadībā.

  5. Ko nozīmē citās vietās? 11 nosaluši citās vietās, un nevienam nerūp, kur un kāpēc? Atjēdzaties! Nu ja, galvenais, lai tev ir labi tavā vien- vai divistabu dzīvoklī padomju laika graustā. Labi gan, ka ir “savs kaktiņš, savs stūrītis”, un kas par to, ka PSRS dāvāts. Galvenais, turpini domāt tikai un vienīgi par sevi, jo tu un tikai tu esi svarīgs. Bet, kuram jānosalst, lai salst (laimīgs). hahaha

    • Jau kuro gadu nosalst cilvēki un izskatās, ka nevienam tiešām nerūp, bet pamēģini tikai pateikt ka valsts vainīga… un dabūsi atbildi, ka valstij nav jārūpējas. Bet kas tad ir valsts pienākums?

Draugiem Facebook Twitter Google+