Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
7. janvāris, 2016
Drukāt

Trīs nepilngadīgas meitenes kļuvušas par cilvēku tirdzniecības upuriem (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Latvijā vismaz 17 cilvēkus tur aizdomās par cilvēku tirdzniecību, bet šajos noziegumos cietušas vismaz trīs nepilngadīgas meitenes un viena pilngadīga sieviete, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) dati.

Pērn saistībā ar cilvēku tirdzniecību Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP) Latvijā sākusi trīs kriminālprocesus – divus par piespiedu laulībām un vienu par seksuālo ekspluatāciju. Par aizdomās turētām atzītas piecas personas – četri vīrieši un nepilngadīga meitene.

Kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrai ONAP nosūtījusi divus kriminālprocesus pret 12 personām – četrām sievietēm un astoņiem vīriešiem, no kuriem divi ir Pakistānas valstspiederīgie.

Par cilvēku tirdzniecībā cietušajiem pērn atzītas četras personas – pilngadīga sieviete ar vieglas ievainojamības pazīmēm un trīs nepilngadīgas meitenes.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jā ,visi uz tām nepilngadīgām kā mušas uz medu,jā var jau saprst-viss tik tvirts…

  2. Savedīs mūsu valdība pavairāk to pakestāniešu un afganistāniešu, arī meiteņu Latvijā kļūs krietni mazāk, bet narkomānu vairāk…

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+