Horoskopi un mistika
Horoskopi

Trīs nešpetnākās sievietes visā zodiakā. Vai esi starp viņām? 16

Foto – Fotolia

Auns

Aunam ļoti patīk kontrolēt visus un visu. Auna zīmē dzimusi sieviete bez problēmām ieviesīs savu kārtību un katru soli spers pirmā. Un, lai gan viņas pašpārliecinātība var būt visai pievilcīga, tas var nostrādāt tikai ar cilvēkiem, kas ļauj ar sevi manipulēt un izrīkot, kas darāms.

Auni nesaistās ar tiem, kas runā par savām tiesībām – kas tās tādas – vai par tēmām, kas apdraud viņu varu. Auna zīmē dzimušām sievietēm ir patiešām nešpetns raksturs, un strīda karstumā viņas var pateikt visu, ko domā par tevi, neraizējoties par sekām.

Kad Auna zīmē sieviete kļūdās, viņa atvainojas, bet labāk gan izvairies no konfliktiem ar viņu, jo Auns žēlastību nepazīst!

Jaunava

Jaunavas kritiski izturas gan pret sevi, gan cilvēkiem sev apkārt un kur nu vēl mīļoto cilvēku!

Lai ko tu darītu, Jaunava vienmēr to uzskatīs par nepietiekami labu. Jaunavai vajadzīgs ārkārtīgi pašpārliecināts partneris, kuram nekaitē pastāvīgi komentāri par viņa rīcību.

Jaunavas tāpat bieži ir ļoti greizsirdīgas. Viņām patīk saņemt nedalītu partnera uzmanību, un arī pašām mesties attiecībās kā okeānā, aizmirstot par draugiem, lai vairāk laika pavadītu ar mīļoto cilvēku. Jaunavas arī pieķeras attiecībām, jo tādējādi jūtas pārliecinātākas par sevi.

Jaunavas cenšas mīlēt sevi un atrast kādu, kas aizpildīs tukšumu viņu sirdī.

Skorpions

Skorpioni, iespējams, ir pašas apburošākās zodiaka zīmes, tomēr viņi necieš saistības. Viņi dotu priekšroku dzīvot vieni, darot visu paši pēc savas dienaskārtības.

Skorpioni spēj sev piesaistīt daudzus cilvēkus, bet negrib ilgi iestrēgt attiecībās, kur nu vēl laulībā.

Ja pārliecināsi Skorpionu tikties ar viņu, esi gatavs uz nepiesegtu atklātību un taisnības teikšanu acīs, un tas ne vienmēr ir patīkami.

Emocijas Skorpioniem plūst pāri malām, tāpēc viņus ir ļoti grūti izprast. Skorpionu bieži apraksta kā pašu vētraināko no visām zodiaka zīmēm, bet, ja spēsi to visu pacietīgi laist pār galvu, viņa tev atdos visu, iespējams, pat savu sirdi.

Saistītie raksti
LA.lv