×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. maijs, 2015
Drukāt

Trīs no Valsts prezidenta kandidātiem jau gatavi otrajam termiņam (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Egils Levits

Trīs no četriem Valsts prezidenta amata kandidātiem – aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), tiesību eksperts Egils Levits un parlamentārietis Mārtiņš Bondars (LRA) – būtu gatavi valsts pirmās personas amatā nostrādāt divus termiņus pēc kārtas.

Savukārt ceturtais kandidāts – deputāts Sergejs Dolgopolovs (S) – aģentūrai LETA norādīja, ka vecuma dēļ, visticamāk, nebūtu gatavs Valsts prezidenta amatā darboties arī otro termiņu.

Visi četri prezidenta amata kandidāti būtu gatavi cīnīties par valsts pirmās personas krēslu arī tad, ja prezidentu vēlētu tauta, nevis Saeima, kā tas ir patlaban.

Kā ziņots, Valsts prezidenta vēlēšanas notiks pēc nedēļas – 3. jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Bondars, Vējonis, Dolopolovs neizskatījās kā valstsvīri, bet drīzāk kā mietpilsoni, cenšoties pārkliegt gudrāko un kulturālo Egilu Levitu.
  Pasaka iz dzīves:
  1) Manai 5-stāvu mājai 4 trepju telpas. Rīgas namu pārvaldnieks pasūta savai firmai vienas trepju telpas remontu, tās sienas un griestus nopūš ar krītu, kam iztērē dažus kg krīta, nomazgā sienu apakšējo daļu un to nokrāso ar eļļas krāsu, tērējot ap 3 -5 kg krāsas.

  Tāmē norādīts -izremontētas visas 4 trepju telpas, katra par 400 latu (lasi:par 1600 latu).
  Aizeju uz namu pārvaldi ar mutisku sūdzību. Telpā sēž 4 nozaru speciālisti. Sarunājos ar vienu. Sieviete godīgi runā, ka viņa neko nevar pateikt, jo pasūtīja remontu Rīgas domes RNP. Te sarunā iesaistījās pārējie trīs speciālisti, rēja kā ķēdes suņi, viens par otru gudrāki. Aizvēra muti manai saunu biedrei un man. Bija kauns par kultūras trūkumu, iejaukšanos un riešanu.

  2) Valsts prezidentu amata kandidātu debates. Kauns bija klausīties, kā visi trīs “Latvijas pazinēji” – Bondars, Dolgopolovs un Vējonis, atvainojos, rējās pret Egīlu Levitu kā “ķēdes suņi”, lai neļautu viņam izpausties, aizvēra muti un abi vadītāji bija bezspēcīgi apturēt viņu vārdu lavīnu, izlaida grožus no rokām. Varēja manīt, pie kādas runas kultūras un sabiedrības pieder “vietējie” speciālisti un pie kādas pieder Levits – kauns bija skatīties un klausīties. Divas dažādas pasaules. Levits pat neizturēja, sakot, ka viņš daudz labāk pazīst Latviju, nekā Vējonis. Nu un, ja Vējonis aizbrauca uz vairākām pašvaldībām un tikās ar to vadītājiem un kādu desmitu cilvēkiem – pazīst Latviju, vēsturi, likumdošanu Latvijā un pasaulē? Kas pārspēj ar bļaustīšanos, tos nereti tauta ieraugam bet šoreiz tā nebija – 77% bija par Levitu, bet 33 % par tiem trīs rējējiem – vidēji pa 11 % katram.

  Parasts skatītājs varētu saskatīt, ka Bondars un daļēji Vējonis, kuri ņēma virsroku , krieviski – NA ARAPA, NA HAĻAVU, kuriem papilnam “kompramatu”, bet bļaustījās braši un izlikās it kā gudri, zinoši un augstu vērtējami, bet patiesībā – zemas kultūras cilvēki.
  Ziniet ko, Vējoni un Bondar, ar šādu bļaustīšanos jūs nekur Eiropā un pasaulē nepieņems un neņems par pilnu, jūs nederat par prezidentiem, jums ir jāmācās uzvesties, jo tāda ranga amatiem neder partijas vai pašvaldību teritorijā saaicinātu sapulces dalībnieku uzvedība, kur bļaustās un cenšas viens otru pārkliegt, jūs neizskatījāties kā valstsvīri.

 2. Katru dienu Levita bilde krāšņo LA lappuses. Varbūt pietiks skatīt viņa ģīmi? Tikpat netiks prezidenta krēslā.

 3. katrs pilsonis savu dienu PREZIDENTS !
  Gadā 365 dienas – gadā 365 preži – kādas iespējas Latvijai …
  Miljons prezidentu – miljons dienu Latvijas attīstības ! Visi apmierināti …

 4. latvietis parastais Atbildēt

  tas jau ir pat smiekligi/noželojami. nav pat ieveleti bet jau par otro termiņu runā

  • Bet jautājums adresējams žurnaļugiem. Tie tak darina jautājumus un veido sabiedrisko domu. Tāds viņu uzdevums pēc pasūtījuma saņemšanas.

Draugiem Facebook Twitter Google+