×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. augusts, 2015
Drukāt

Divi patiesi stāsti par citādākām vecumdienām 92 un 99 gados!

1. Skriet tā, it kā pēdējo reizi

1no2
Foto no miridei.comFoto no miridei.com
Foto no miridei.com

Kurš teica, ka vecumdienās tikai jācep pīrāgi un jāauklējas ar mazbērniem? Pensijā daudz kas dzīvē tikai sākas. Šo patiesību apliecina divas šī raksta varones.

Harieta Tompsone no Ziemeļkarolīnas noskrēja maratonu Sandjego. Maratonā piedalījās 25 000 cilvēku no 43 pasaules malām. Savos 92 gados sieviete pievarēja distanci 7 stundās 24 minūtēs un 36 sekundēs. Šāds rezultāts nav pa spēkam katram, pat daudz jaunākam cilvēkam.

Viņa skriešanas sacensībās nepiedalās pirmo reizi. Šī bija 16. reize. Pārsteidzoši, ka sievietei ir izdevies pārdzīvot onkoloģisku saslimšanu, turklāt nepametot sportu. Harieta ar labpatiku dalās savas veiksmes noslēpumos un patiesi brīnās, ka par viņu tik ļoti interesējas.

Visu dzīvi sieviete veltījusi profesionālai klavierspēlei un skriešanas laikā viņa galvā izspēlē dažādas klavierkompozīcijas. Tieši tas viņai palīdzot noskriet maratonu.

Lai nepārpūlētos maratona laikā, viņu tajā pavada dēls Brenijs. Aktīvā sirmgalve saprot: lai nu ko, bet sportot viņa nav gatava beigt.

  1. Skriet tā, it kā pēdējo reizi
  2.  Labdarība kā dzīves jēga

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+