Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
9. septembris, 2017
Drukāt

Trīs romantiskākās zodiaka zīmes. Kuras tās ir?

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Lauva

Katram cilvēkam gribas, lai dzīvi izdaiļotu kāda kripatiņa romantikas. Rožu ziedlapiņas gultā, vakariņas sveču gaismā, ar šampanieti, mūziku un atzīšanos mīlestībā… Tomēr ne visi vienlīdz tiecas pēc romantikas un spējīgi iekarot savus partnerus ar romantiskiem žestiem. Starp 12 zodiaka zīmēm, izrādās, ir arī īsteni romantiķi, kas gatavi uz ko skaistu vai katru dienu.

Lauvām piemīt lieliska gaume, un viņi spēj novērtēt izsmalcinātību. Viņi ir plaši zināmi kā burvīgi mīļākie.

Tieši Lauvas viegli iekaro savu partneru sirdis ar romantiskiem randiņiem karaliskā stilā.

Turklāt Lauva vienmēr atradīs veidu, kā pārsteigt, piemēram, sameklējot ielūgumus uz saviesīgu pasākumu vai sarīkojot randiņu diviem parkā, kas noīrēts uz visu nakti tikai jums diviem!

No šajā zīmē dzimušajiem var sagaidīt greznus piedāvājumus, piemēram, ceļojumā apkārt pasaulei vai uz pāris dienām aizbēgt uz neapdzīvotu salu!

Lauva vienmēr atrod veidu, kā pārsteigt mīļoto cilvēku. Ja Lauva plāno atzīties mīlestībā vai piedāvāt roku un sirdi, to izdarīs ar tādu vērienu, ka to apspriedīs visa pilsēta.

Pievienot komentāru

22. septembris – Rudens saulgrieži. Kā izmantot šo enerģētiski spēcīgo dienu?22. septembrī diena un nakts būs vienādā garumā, un pilnā mērā vadību pārņems rudens, ļaujot visam dzīvajam sākt ceļu pretī aukstajam gadalaikam.
Draugiem Facebook Twitter Google+