Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs zodiaka zīmes, kas dzīvo dubultu dzīvi0

Foto: Pixabay

Šajās trīs zodiaka zīmēs dzimušie cilvēki nav tik vienkārši kā varētu izskatīties pēc pirmā iespaida: bieži var teikt, ka viņi dzīvo dubultu dzīvi.

Dvīņi

Interesanti, ka Dvīņi vienmēr visu zina. Kaut kādā veidā viņiem vienmēr izdodas pabūt visur, visu uzzināt! Skaidrs, ka Dvīņi ir arī ļoti mainīga zīme, un tas pats par sevi daudz ko izskaidro.

Dvīņus “baro” zinātkāre un ziņkārība. Viņu pastāvīgās slāpes pēc jaunas informācijas saistītas ar valdošo planētu Merkuru, un tieši tā viņi dalās informācijā ar pārējo pasauli, tāpēc nebrīnies, ka Dvīņi ir arī lieli pļāpas.

Dvīņi pastāvīgi mainās, un tavas jūtas pret viņiem arī līdzīgas sarežģītai divpusējībai: tās arī pastāvīgi mainās, izejot dažādas gradācijas no apbrīnas līdz aizkaitinājumam.

Svari

Svaru valdniece ir apburošā Venera, mīlestības un skaistuma dieviete. Svari tomēr ir gaisa zīme, tāpēc viņu Venerai raksturīgās iezīmes izpaužas loģiskākā veidā, tas ir, domāšanā un komunikācijā.

Saskaņā ar grieķu mitoloģiju mīlestības dieviete ir arī visai atriebīga un egoistiska. Svari tiecas pēc līdzsvara un harmonijas.

Tomēr viņiem viegli aizrauties ar citu cilvēku spoguļošanu un izvairīties no jebkura veida konfrontācijas, jo īpaši pašiem ar sevi.

Patiesība ir tā, ka viņos virmos dziļš niknums un izmisīga prasība pēc līdzsvara.

Skorpions

Skorpions ir viena no sarežģītākajām zodiaka zīmēm. Šī ūdens zīme ir ļoti noslēpumaina, noslēgta, jo to pārvalda Plūtons, pazemes valdnieks.

Šajā zīmē dzimušie mēdz ciest traumas no agras bērnības, kas viņus apvelta ar empātijas spēju un asu intuīciju.

Saistītie raksti

Skorpions komunicē ar apkārtējās pasaules ēnas pusi, kas ikdienā ir slēpta mūsu skatienam. Viņa vēlēšanās pilnībā saplūst ar apkārtni var kļūt par uzmācīgu ideju.

Patiesību sakot, Skorpions ir īsts dvēseļu nolaupītājs. Viņš ir liels privātīpašnieks, un šīs jūtas ir daļa no viņa būtības. Skorpions grib visu vai neko. Vienkārša saruna ar Skorpionu līdzinās hipnozes seansam, kam tu neesi devis piekrišanu!

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv