Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs zodiaka zīmes, kas savus trūkumus viegli pārvērš labās īpašībās0

Foto: LA.lv

Cik bieži mēs atzīstam savus trūkumus? Bet tad, ja atzīstam, skumīgi noplātām rokas un sakām: “Nu, ko padarīsi, tas ir mans trūkums, mani vairs nepārtaisīsi”.

Taču vairāku zodiaka zīmju pārstāvji prot jebkuru savu trūkumu vai zaudējumu filigrāni pārvērst par izteiktu priekšrocību. Viņi gūst mācību no katras dzīves situācijas, saskata perspektīvas pat šķietami bezcerīgos gadījumos un nekad nenolaiž rokas.

Pat trūkumus savā ārējā izskatā viņi māk pasniegt ar zināmu rozīnīti, izraisot apkārtējo apbrīnu. Šī prasme palīdz iet pa dzīvi ar augsti paceltu galvu. Viņi it kā izveido ap sevi akmens sienu, aizsargājoties no tenkām, kritikas un negatīvisma.

Lūk, trīs zodiaka zīmes, kas savus trūkumus viegli pārvērš labās īpašībās!

Lauva

Lauva sevi mīl un to neslēpj. Jā, viņu uzskata par egoistu, kurš rūpējas tikai par sevi un savām interesēm. Lauva ir pieradis būt uzmanības centrā.

Viņš vienkārši patiesi tic savai unikalitātei, liekot arī apkārtējiem tam noticēt.

Lauva kopš dzimšanas ir pārliecināts, ka visi pasaules dārgumi būs pie viņa kājām. Bet pašpārliecības trūkums, sevis šaustīšana, trūkumu meklēšana tikai traucē un apgrūtina dzīves ceļu.

Lauva pieņem sevi ar visiem saviem trūkumiem, viņš lepni tos demonstrē kā savu izcilāko labo īpašību un dara to tik meistarīgi, ka citi cilvēki sāk viņu apbrīnot.

Ja, piemēram, Lauvam ir trūkumi ārējā izskatā, viņš tos neslēps – tieši otrādi – pasniegs tos tā, it kā tā būtu pievilcīgākā viņa tēla iezīme. Un ļaudis noticēs, sāks viņu atdarināt un jūsmot.

Pieņemt un iemīlēt sevi, tad dzīve kļūs daudz vienkāršāka un vieglāka. To mēs visi varam mācīties no Lauvām.

Zivis

Zivis ir pieradušas, ka dzīvē bieži vajag peldēt pret straumi. Bet kompleksi tikai apgrūtina virzību. Zivis iegūst cilvēku simpātijas ar savu tiešumu.

Lai gan visi uzskata, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji “nav no šīs pasaules”, Zivis precīzi zina savas rīcības motīvus. Bet citu viedoklis ir otršķirīga lieta, visiem neizdabāsi.

Ja kāds Zivis aizvaino, viņas norobežojas no šī cilvēka, ieiet sevī un klusējot turpina darīt savu darāmo.

Zivju zīmē dzimušus cilvēkus uzskata par ievainojamiem un viegli iespaidojamiem. Viņi taču klusē un klausās. Zivīm tiek uzticēti noslēpumi, tāpēc viņas vienmēr ir lietas kursā un prot savlaicīgi izmantot situāciju.

Pieļaujot kļūdas, Zivis gadiem nebēdāsies, bet izdarīs attiecīgus secinājumus un peldēs tālāk.

Zivis pēc dabas ir slinkas – viņas lieliski to zina, bet šo savu trūkumu prasmīgi pārvērš par plusu. Zivis nesāks nodarboties ar nemīlamu lietu, viņas izvēlēsies pašu īsāko un vieglāko ceļu, lai veltīgi sevi neapgrūtinātu. Rezultātā tiks ieekonomēts laiks un nervi, un būs iespējams ātri sasniegt mērķi.

Auns

Stūrgalvīgākā zodiaka zīme nekad nesamierināsies ar zaudējumu. Pat tad, ja visi apkārt Aunam skandinās, ka viņš izvēlējies nepareizo ceļu, viņš nekad nemainīs kursu.

Auns nekad nevienam neklausa un visu dara, vadoties pēc saviem dzīves orientieriem. Viņu uzskata par tukšpauri, spītīgu auniņu, taču tieši šī rakstura iezīme palīdz Aunam sasniegt mērķi. Kad visi apkārt ir padevušies un nogājuši malā, viņš tik un tā sīksti rāpjas augšup.

Turklāt uz Aunu var paļauties jebkurā situācijā. Viņš neaizbēgs, sajūtot nepatikšanas – tieši otrādi – ar azartu metīsies cīņā.

Saistītie raksti

Auns nekaunas teikt taisnību acīs. Tiek uzskatīts, ka viņam piemīt taisnvirziena domāšana un pārmērīga nežēlība. Rezultātā Auns šīs rakstura iezīmes pārvērš priekšrocībās. Viņš nekad nemelo, un tieši pie viņa cilvēki nāk pēc patiesības.

Aunam citi uzticas, viņš ir taisnības mīlētājs un nekad neizmantos zemiskus paņēmienus, izvēloties godīgu un atklātu kauju.

Avots: “Flytothesky”

LA.lv