Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs zodiaka zīmes, kas spēj vislabāk lasīt svešas domas. Kuras tās ir?3


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Cik bieži mums gribas saprast, ko domā otrs cilvēks? “Ielīst” viņa galvā, nolasīt domas, “aizrakties” līdz būtībai, ko slēpj viņa smaids? Vai viņš ir patiess? Vai vēlas mūs apmānīt? Vairākām zodiaka zīmēm ir iedzimtas telepātijas spējas, lai gan šo zīmju pārstāvji par tām var arī nenojaust.

Telepātija ir parādība, kuru mums grūti saprast un izjust. Jo mums ir grūti noticēt tam, ko mēs neredzam. Taču katram no mums, visticamāk, ir bijuši gadījumi, kad mēs saskaramies ar telepātiju.

Ja tu ilgi dzīvo kopā ar cilvēku, tad sāc intuitīvi saprast, ko viņš domā. Pat tad, ja viņš pats cenšas rūpīgi slēpt savas emocijas.

Vai dažkārt, satiekoties ar pilnīgi nepazīstamu cilvēku, tu pēkšņi skaidri saproti, kas viņā izraisa nepatiku, vai – tieši otrādi – lielas simpātijas.

Šāda apdāvinātība visspilgtāk izpaužas vairākām zodiaka zīmēm. Tā ir ielikta no dzimšanas, bet tad, ja to neattīsta, tā snauž dziļumā, tikai nereti izrādot dzīvības pazīmes.

Skorpions

Šai zodiaka zīmei ir saistība ar visām neizskaidrojamām lietām. Skorpiona dzīvē mistika un realitāte iet roku rokā. Pat tad, ja viņš visiem spēkiem to noliedz.

Skorpions var izskaidrot pārsteidzošus gadījumus savā dzīvē ar vienkāršām sakritībām. Bet no viņa mistiskās būtības neaizbēgt.

Pirmoreiz iepazīstoties ar cilvēku, Skorpions atgādina skeneri. Viņš neaizdomājoties pēc ieraduma izpēta cilvēku, ieklausoties savās sajūtās, un bieži viņa astrālais ķermenis sniedz vajadzīgo informāciju.

Mēs to varam nosaukt par pirmo iespaidu. Reti kad Skorpionam tas mēdz būt maldīgs. Ieklausoties savā iekšējā balsī, Skorpions precīzi var aprakstīt, kāds ir cilvēks viņa priekšā. Vai viņam var uzticēties, vai labāk turēties no viņa pa gabalu.

Tieši pateicoties savai telepātiskajai apdāvinātībai, Skorpions tik labi spēj saprast cilvēkus. Galvenais – neignorēt savu talantu, bet pieņemt to un iespējami biežāk ieklausīties zemapziņas balsī.

Strēlnieks

Viņa telepātiskā apdāvinātība izpaužas ne vienmēr. Bet tad, ja tā dod par sevi zināt, arī pats Strēlnieks ir ārkārtīgi pārsteigts par savām spējām.

Šī zodiaka zīme spēkus un iedvesmu rod dabā. Jo vairāk Strēlnieks atrodas svaigā gaisā, jo vairāk enerģijas viņš gūst. Strēlniekam ir nepanesami ilgstoši uzturēties slēgtā telpā. Pilsētas “džungļi” nomāc viņu un vājina dabisko intuīciju.

Bet pēc uzturēšanās dabā, uzpildot savu enerģētisko līdzsvaru, no Strēlnieka nāk neparasti spēcīga enerģētiskā plūsma. Viņš var nodot savas domas un jūtas apkārtējiem. Var iegūt nepazīstama cilvēka simpātijas, tikai uzsmaidot viņam.

Ar skatienu, savas domas spēku Strēlnieks spēj pavēstīt cilvēkam par mīlestību. Var padalīties ar laimes sajūtu ar apkārtējiem, un vārdi absolūti nav vajadzīgi. Viņa domas spēks ir patiešām neierobežots, ja paša Strēlnieka apziņā valda harmonija.

Zivis

Šīs zodiaka zīmes bagātā iekšējā pasaule robežojas ar realitāti. Savām fantāzijām un sapņiem Zivis tērē lauvas tiesu savas enerģijas. Protams, tas viss rod atspulgu arī ikdienas dzīvē.

Vislabākā telepātiskā saikne Zivīm ir ar tuviniekiem vai draugiem, kurus tās labi pazīst. Zivis bieži klusē, klausās un uzņem sevī cilvēciskās emocijas.
Visas cilvēciskās jūtas Zivis izlaiž caur sevi un pārdzīvo it kā tas notiktu ar viņām.

Saistītie raksti

Lai saprastu, kas satrauc otru cilvēku, Zivīm absolūti nav nepieciešami vārdi. Tikai viens skatiens un Zivis saprot, kas ir noticis. Jo ilgāk Zivis atrodas attiecībās, jo ilgāka ir draudzība, jo labāk Zivis “nolasa” cita cilvēka domas.

Pēc pāris kopā pavadītiem gadiem tuvs cilvēks Zivīm ir kā atvērta grāmata. Tieši šādās attiecībās saskarsme vairs nespēlē nekādu lomu, jo viss ir saprotams arī bez vārdiem.

(Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv