Sports
Futbols

Trīs Zviedrijas izlases futbolisti pirms mača pret Vāciju inficējušies ar vēdera vīrusu1


Zviedrijas futbola izlases treniņš Krievijā, PČ, 22.02.0218.
Zviedrijas futbola izlases treniņš Krievijā, PČ, 22.02.0218.
Foto – LETA/EPA

Trīs Zviedrijas futbola izlases spēlētāji pirms gaidāmās Pasaules kausa izcīņas finālturnīra spēles pret Vāciju inficējušies ar vēdera vīrusu.

Zviedrijas valstsvienības galvenais treneris Janne Andešsons apstiprinājis, ka aizsargi Pontuss Jansons un Fīlips Hēlanders, kā arī pussargs Markuss Rodēns ir inficējušies ar vēdera vīrusu. Visi trīs šobrīd nav devušies uz Sočiem, kur sestdien paredzēta grupu turnīra cīņa pret Vāciju.

Spēlētāji nav devušies kopā ar pārējo komandu, lai varētu ārstēt saslimšanu un izvairītos no vīrusa izplatīšanas, kas, iespējams, izraisītu citu spēlētāju inficēšanu.

Andešsons gan apstiprināja, ka Jansons, Hēlanders un Rodēns pārējai komandai pievienosies piektdien.

Jau ziņots, ka pirmdien F apakšgrupas spēlē Zviedrija ar 1:0 uzvarēja Dienvidkoreju, vienīgos vārtus gūstot ar 11 metru soda sitienu.

Sestdien zviedriem paredzēts mačs pret pasaules čempioni Vāciju, bet pēdējā grupas spēle Zviedrijas valstsvienība nākamnedēļ tiksies ar Meksiku.

Pasaules kausa finālturnīrs pirmo reizi notiek Krievijā, bet kopumā tas norisinās jau 21.reizi.

Saistītie raksti

Sacensībās piedalās 32 komandas, kuras priekšsacīkstēs salozētas astoņās grupās. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēļu stadijā, kas sāksies no astotdaļfināla.

Vislielākā pārstāvniecība jeb 14 izlases ir no Eiropas, kamēr no Āfrikas, Āzijas un Dienvidamerikas sacensībās piedalās pa piecām vienībām. Tikmēr no Ziemeļamerikas finālturnīrā startē trīs valstu izlases.

Sacensības risināsies viena mēneša garumā, finālam norisinoties 15.jūlijā Maskavā.

LA.lv