×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
14. februāris, 2017
Drukāt

Trīsdesmit veidi, kā piesaistīt to, par ko jūs sapņojat

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Piesaistīšanas likums ir ļoti vieds likums, pēc kura veidojas dzīve. Tāpēc ir svarīgi iemācīties attīstīt intuitīvās spējas un piesaistīt savai dzīvei to, par ko sapņojat.

Iespējams, jūs sapņojat ceļot pa pasauli? Sen vēlējāties uzrakstīt grāmatu? Vai apsverat iespēju atvērt savu kafejnīcu? Katram cilvēkam ir savi unikāli sapņi, bet tikai nedaudzi tic, ka to īstenošanās ir iespējama. Nekad neļaujiet kādam jums teikt, ka jūs to nespēsiet izdarīt. Ticiet sev.

Vajag izplest spārnus! Meklējiet savu mērķi un jēgu šajā dzīvē. Pats galvenais – uzskatīt sapņus par absolūti reāliem un vērot, kā tie īstenojas. Bet pēc tam jūs varēsiet parādīt citiem, ka dzīve nebūt nav tik skarba, kā mēs par to pastāvīgi domājam. Un ka mums ir laimējies dzīvot šajā brīnišķīgajā pasaulē, kurā brīnumi notiek katru dienu.

1. Esiet pozitīvi
Ejiet pa dzīvi ar pozitīvu attieksmi. Kad jūs runājat, dariet to ar labiem nodomiem. Piesaistiet pozitīvas domas neatkarīgi no tā, ar ko nodarbojaties. Jo vairāk pozitīvās enerģijas valdīs jūsu domās, jo mazāk negatīvā būs jūsu dzīvē.

2. Esiet pateicīgi
Šajā pasaulē ir ne mazums lietu, par ko mēs varam būt pateicīgi. Esiet pateicīgi par savu ģimeni. Esiet pateicīgi par saviem draugiem. Esiet pateicīgi par mājokli. Esiet pateicīgi par ēdienu. Esiet pateicīgi par piedzīvojumu. Uz šīs planētas ir daudz cilvēku, kuri var tikai sapņot par to, pie kā jums jau laimējies tikt.

3. Ticiet saviem sapņiem
Piesaistiet to, par ko sapņojat. Jo tieši jūsu sapņi var pārvērst dzīvi nebeidzamā brīnumā. Jums nešauboties jātic visam, kas jums vajadzīgs un ko jūs vēlaties.

4. Sekojiet savai intuīcijai
Jūs esat vienīgais, kam ir kontrole pār to, kas notiek jūsu prātā. Ja kaut kas izraisa jums labas sajūtas, to noteikti vajag izdarīt. Svarīgi ir ieklausīties iekšējā balsī. Jums ir jāzina un jābūt gatavam uz to, ka intuīcija jums palīdzēs.

5. Vīrišķīgi sekojiet savai sirdij
Piesaistīšanas likums iedarbosies uz jūsu sirdi. Un tad, ja jūsu sirds centieni izraisa sirds sāpes, ir jāprot sagaidīt ciešanas ar vīrišķību. Drosme dod spēkus. Neļaujiet citiem vilkt sevi uz leju. Uzturieties tādu cilvēku sabiedrībā, kuri vēlas, lai jums viss izdotos un neaizmirstiet atbalstīt viņus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+