Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Trīsgadnieks aizbēg no brāļa un viens pats ar tramvaju vizinās pa pilsētu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Likumsargi pirmdien palīdzējuši nogādāt mājās apmaldījušos trīs gadus vecu bērnu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

13.jūnijā pa dienu RPP darbinieki saņēma izsaukumu uz Sarkandaugavu. Zvanītāja ziņoja, ka trīs gadus vecs zēns ir nomaldījies no vecākiem. Policisti ieradās norādītajā vietā, un tur sastapa zvanītāju un trīs gadus veco zēnu. Sarunas laikā policisti noskaidroja, ka sieviete, kāpjot ārā no tramvaja, pamanījusi, ka tajā pašā pieturā izkāpj arī zēns bez neviena pieauguša pavadoņa.

Savukārt no zēna policisti noskaidroja, ka viņš dzīvojot Tvaika ielā. Precīzu ēkas numur zēns gan nevarēja nosaukt, bet teica, ka mācēšot parādīt, kura ir viņa māja, ja to ieraudzīs.

Policisti zēnu uzņēma ekipāžā un devās Tvaika ielas virzienā, taču brīdī, kad darbinieki nonāca pie zēna norādītās mājas, policijai zvanīja pazudušā zēna māte. Mirkli vēlāk policisti noskaidroja mātes atrašanās vietu un devās uz norādīto adresi.

Bērns atdots mātei, bet vienlaikus no mātes pieņemts paskaidrojums par notikušo un pārrunāti drošības jautājumi. Izrādījās, ka māte savu dēlu bija atstājusi vecākā dēla uzraudzībā, kamēr pati aizgājusi uz veikalu, taču vecākais dēls acīmredzot nebija pienācīgi pieskatījis mazo rakari. Līdz ar to vecākā brāļa nevērību izmantojis mazais, dodoties pastaigā un izbraucienā ar tramvaju.

Informācija par notikušo nosūtīta arī RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, lai izvērtētu, vai māte saucama pie atbildības.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+