Latvijā
Novados

Trīsgadnieks pazūd no pagalma, policijai izdodas ātri atrast0

Foto: LETA

Otrdien, 14.augustā, pēc pulksten 18.00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknis saņēma kādas satraucošas mātes zvanu no Bauskas novada, Brunavas pagasta, ka nevar atrast savu nepilnus trīs gadus veco dēliņu, kurš spēlējies mājas pagalmā.

Puisēns pazudis, kamēr viņa uz īsu brīdi bija iegājusi mājā, bet kad atgriezusies, puisēns vairs nav bijis atrodams, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Nekavējoši notikuma vietā ieradās likumsargi un kopā ar pazudušā puisēna radiniekiem uzsāka viņa meklēšanu. Drīz vien meklēšanas pasākumi vainagojās panākumiem. Puisēns tika atrasts netālu no mājām un nodots vecākiem sveiks un vesels.

Policija atgādina, ka bērna pazušanas gadījumā, tuviniekiem nekavējoties ar informāciju ir jāvēršas policijā. Šādos gadījumos ir svarīga katra minūte. Policija vērš uzmanību arī uz to, ka bērnus nedrīkst atstāt bez uzraudzības.

Policija vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu nebūt vienaldzīgiem un gadījumā, ja tiek pamanīts bērns, kurš viens klīst pa pilsētu vai kur citur, vai arī ja tas atrodas apstākļos, kas var viņam kaitēt, nekavējoties par to ziņot policijai, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

LA.lv