Ar katru nedēļu arvien pārliecinošāk pasaules elitē iejūtas Latvijas jaunā motokrosa zvaigzne Matīss Karro.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Matīss jau savā pirmajā sezonā MX1 klasē gatavs cīnīties par vietu pasaules ātrāko motobraucēju desmitniekā, turklāt viņa ticība saviem spēkiem kļūst arvien lielāka. Lielbritānijas čempionāta posmā Miltonā, kur startēja ne tikai labākie britu motokrosa meistari, bet arī vairāki “Grand Prix” izcīņas dalībnieki, Karro aizvadīja savas sekmīgākās sacensības šosezon. Uzvaras visos trīs braucienos ir pārliecinošs pieteikums Lielbritānijas čempiona lauriem. Matīss dažādos veidos visos braucienos pārspēja arī iepriekšējo kopvērtējuma līderi Šonu Simpsonu un tagad viņu apsteidz par deviņiem punktiem.

Pauls Jonass, startējot Vācijas motokrosa ADAC seriāla posmā Hohštates trasē, 125 kubikcentimetru junioru klasē braucienos finišēja ceturtais un sestais, posma kopvērtējumā ieņemot ceturto vietu. Bet Latvijā aizvadītajās brīvdienās motori rūca Aizputes pusē, kur notika Superkausa izcīņas otrā posma sacensības. Kā jau ierasts, galvenie notikumi risinājās grūti pro-gnozējamajā klasē “MX Pro”, kur uzvarai bija vismaz pieci pretendenti, bet to izcīnīja stabilākais braucējs. Liepājnieks Dāvis Līvs pirmo braucienu pabeidza trešais, otrajā pakāpās par vietu augstāk un svinēja uzvaru posma kopvērtējumā. Dāvis Ivanovs un Toms Macuks pa reizei finišu sasniedza pirmie, taču abiem vēl pa piektajai vietai, bet kopvērtējumā – attiecīgi otrais un trešais pakāpiens goda pjedestālā. Tā pakājē palika Roberts Justs (braucienos otrais un ceturtais) un viens no šo sacensību rīkotājiem Lauris Freibergs (ceturtais un trešais). Kvadru klasē uzvarēja Kārlis Meldrājs, junioru sacensībās – Kārlis Kalējs, jauniešu – Uģis Klimons.