Kultūra
Teātris un kino

Trīskāršu jubileju aicina svinēt īpašā teātra un kino mūzikas koncertā0

Publicitātes foto.

Svinot Latvijas teātra 150., Latvijas valsts 100. un Latvijas kino 70. jubileju, projekta “Simtgades nominācija” organizatori piedāvā skatītājiem tikšanos ar teātra, kino un mūzikas personībām īpašā koncertā “Simtgades nominācija” 9. novembrī plkst. 19 VEF kultūras pilī.

Iemīļotās dziesmas no Latvijas kino un teātra izrādēm izdziedās dziedošie aktieri un visi Latvijas teātru ansambļi (Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga”, Valmieras drāmas teātra ansamblis “Žerāri”, Latvijas Nacionālā teātra ansamblis “Greizais ratiņš”). Koncertā piedalīsies arī pārsteidzoši dueti, uz ekrāniem varēs vērot video kadrus un fotoattēlus no izrādēm, tāpat gaidāma skatītāju sadziedāšanās ar aktieriem.

Latvija var lepoties ne tikai ar aktieru panākumiem teātrī, bet arī kino. Un tieši tādēļ, lai šim koncertam piešķirtu vēl kādu sirsnīgu un īpašu noskaņu, pasākumā tiks godinātas Latvijas teātru un kino spožākās zvaigznes. “Lai arī simtgades nominācijai ir dziļi simboliska nozīme, tomēr nomināciju izvirzīšanā piedalīsies paši skatītāji, jo skatītājs ir un paliek galvenais un nozīmīgākais vērtētājs,” pauda projekta komunikāciju speciāliste Sigita Paula Cepleviča.

Koncertā piedalīsies Andris Bērziņš, Varis Vētra, Mārtiņš Egliens, Imands Strads, Gundars Silakaktiņš, Marģerts Eglinskis, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks un daudzi citi. Kā pasākuma īpašie viesi tiks aicināti Lilita Ozoliņa, Olga Dreģe, Juris Strenga, Ģirts Jakovļevs, Uldis Dumpis, Mirdza Martinsone, Gunārs Placēns un citi. Pēc koncerta pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nofotogrāfēties ar saviem iemīļotākajiem aktieriem, kā arī saņemt īpašu pasākuma dalībnieku kopbildi ar nominantu autogrāfiem, sola rīkotāji.

LA.lv