Latvijā
Rīga

Trolejbuss notriec bērnu: Zēns ar smagām traumām nogādāts slimnīcā0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Ķengaragā turpinās likstas, kurās iesaistīts 15. trolejbuss un tā šoferis. Pirms nedaudz vairāk kā nedēļas viens no sabiedriskajiem transportlīdzekļiem pamatīgi ietriecās vietējā lielveikala sienā, savukārt pagājušajā sestdienā kāda vadītāja uz gājēju pārējas vēl nenoskaidrotos apstākļos notriekusi bērnu, kurš guva smagas ķermeņa traumas. Puika šobrīd atrodas slimnīcā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Augusta beigās sabiedriskā transporta šoferis ietriecās lielveikalā “Maxima”, izārdot tā sienu, un pēc tam pats nogādāts slimnīcā. Savukārt nedēļas nogalē iepretim tagad aizslēgtajam veikalam trolejbusa vadītāja nav pamanījusi 11 gadus vecu zēnu, kurš šķērsoja ceļu uz gājēju pārejas.

Apkārtējie stāsta, ka zēns pakrita, un vairs nespēja izvairīties no masīvā transportlīdzekļa. Puikas kāja esot pakļuvusi zem smagā riteņa un tikusi pamatīgi traumēta. “Puikam kāju norāva,” par negadījuma sekām zina stāstīt vietējā iedzīvotāja.

Trolejbusa vadītāja uzreiz pēc sadursmes sazinājās ar centrālo dispečeru, kurš izsauca operatīvos dienestus. Zēns ar smagām ķermeņa traumām tika nogādāts slimnīcā. ”Rīgas satiksme” video novērošanas ierakstu no trolejbusa salona nodevusi policijas rīcībā apstākļu izskatīšanai.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv