Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. augusts, 2015
Drukāt

“Troņu spēle” beigsies smeldzīgi, sola Mārtins

Foto: EPA/LETAFoto: EPA/LETA

Amerikāņu rakstnieks Džordžs R.R.Mārtins atklājis, ka populārā fantāzijas seriāla “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) pamatā esošā grāmatu sērija nebeigšoties ar “briesmīgu apokalipsi”, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Grāmatu sērijas “A Song of Ice and Fire” (“Dziesma par ledu un uguni”) noslēgums būšot “smeldzīgs”, viņš teica intervijā amerikāņu laikrakstam “The Observer”.

66 gadus vecais Mārtins vēl nav sarakstījis noslēdzošo romānu. “Jau iepriekš esmu teicis, ka sērija noslēgsies uz smeldzīgas nots. Nav noslēpums, ka esmu ļoti ietekmējies no rakstnieka Dž.R.R.Tolkīna. Man ļoti patīk, kā viņš pabeidza “Gredzenu pavēlnieku”. Tas beidzas ar uzvaru, taču tā ir smeldzīga.”

Tolkīna grāmatā labais uzvar pār ļauno, taču galvenais varonis hobits Frodo “vairs nekad nav tāds kā agrāk, viņš dodas uz Nemirstīgajām zemēm, kamēr citi turpina dzīvot savu dzīvi”, norāda Mārtins.

Sērijas pirmā grāmata “A Game of Thrones” (“Troņu spēle”) iznāca 1996. gadā. Pagaidām iznākušas piecas daļas, kam visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 58 miljoni eksemplāru.

2011. gadā sāka iznākt seriāls “Game of Thrones”, kas iekarojis milzu popularitāti un jau vairākus gadus pēc kārtas ir visvairāk nelegāli lejupielādētais seriāls.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+