×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2012
Drukāt

Trūcīgajai ģimenei palīdz daudzi (6)

Izlasot 24. janvāra “Latvijas Avīzes” rakstu “Vidzemē gandrīz nobadina bērnu”, trūcīgajai Burtnieku novada ģimenei nedēļas laikā palīdzējuši desmitiem cilvēku.

 

Rīdzinieces Jūlija Kirjanova un Nataša Kosteļova savā interneta vietnē nosok.ixbb.ru četrās dienās savākušas palīdzību no 30 cilvēkiem.

Sestdien uz Burtnieku novadu devās trīs vieglās automašīnas, kuras bija pilnas ar dažādām mantām: vairākām kastēm bērnu pārtikas, zivju konserviem, makaroniem, griķiem, rīsiem, saldumiem, spainis ar olām, autiņbiksītēm, veļas pulveri, tualetes papīru un citām precēm.

Redzot, ka konkrētajai ģimenei dažādu preču ir gana, lielu daļu savāktā palīgi atdevuši pašvaldības sociālajam dienestam, lai izdala citiem trūcīgajiem.

J. Kirjanova stāsta, ka tagad plāno savākt līdzekļus, lai dzīvoklim, kurā dzīvo ģimene, par kuru rakstīja mūsu avīze, ieliktu modernus logus, jo esošie savu laiku jau nokalpojuši. Jūlija ļoti cer, ka, redzot, cik daudz cilvēkiem nav vienaldzīgs šīs ģimenes liktenis, arī pati ģimenes galva sapratīs, ka pašai jāmēģina cīnīties dzīvē.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+