Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. februāris, 2015
Drukāt

Truksnis: Jūrmalā tūristu skaits šogad augs par 10-12%

Foto: LETAFoto: LETA

Jomas iela Jūrmalā.

Neskatoties uz Krievijas ceļotāju skaita samazināšanos, šogad Jūrmalā tūristu skaits pieaugs par 10-12%, otrdien LNT raidījumā “900 sekundes” prognozēja Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Viņš norādīja, ka tūristu skaits no Krievijas samazinājies jau pērn, tostarp būtisku ietekmi atstās arī “Jaunā viļņa” atcelšana šogad.

“Krievijas tūrisma vidē vērojamas tendences, ka bankrotē viena pēc otras Krievijas tūrisma kompānijas, ņemot vērā gan rubļa kursu, gan daudz ko citu. Daudz vairāk kļūst individuālo tūristu. Mēs plānojam, ka no Krievijas varētu samazināties tūristu skaits, tomēr, ja pērn un vēl gadus iepriekš tūristu skaits pilsētā auga par 20%, tad arī šogad mēs plānojam ne vairs 20%, bet 10-12% pieaugumu,” teica Truksnis.

Viņš norādīja, ka Jūrmalai būs jāpārorientējas uz citu valstu tūrisma tirgiem, kā arī jāpaplašina tūrisma piedāvājums.

Jau vēstīts, ka līdz ar straujo Krievijas rubļa vērtības kritumu Latvijā pēdējos mēnešus būtiski sarucis krievu tūristu skaits, kas līdz šim veidoja lielu daļu no ienākošā tūrisma.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+