×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. augusts, 2013
Drukāt

Trūkst Artava humora

smejlapa2

Kur palicis Valdis Artavs, ka viņa dzeju jau gandrīz pusgadu neatrodu “Smejlapā”? Negribētos ticēt, ka viņš ar savu dzeju kādam uzkāpis uz varžacīm un aizliegts publicēties.
 Imants Smirnovs

 

“Valdim Artavam neviens un nekad nav varējis aizliegt publicēties. Diemžēl tagad to izdarījusi slimība, jo katastrofāli pasliktinājusies redze,” atzīst daudzu iemīļotais Valdis Artavs. Glaukomas un tīklenes atrofijas dēļ viņam ir grūti lasīt un rakstīt. Bet joku panti tāpat laiku pa laikam ienākot prātā un, ja kas no tā uzrakstīsies, sūtīšot “Latvijas Avīzes” “Smejlapai”, kas viņu vienmēr publicējusi.

Ja kādam tas šķiet interesanti, savu literāro darbību un “ziepes”, kas sekojušas pēc kritiskajiem pantiem, V. Artavs aprakstījis 1997. gadā izdotajā grāmatā “Cik jautri man ir gājis, cik jautri man vēl iet”. “Savā laikā es esmu uzstājies vairāk nekā 2000 reižu dažādos kultūras namos un klubos visā Latvijā. Tie bija laiki, kad daudzi partorgi, komsorgi un proforgi par maniem asākajiem izteikumiem nekavējoties ziņoja partijas komitejām,” tagad smejas V. Artavs.

Šogad 29. augustā trāpīgajam satīriķim Valdim Artavam, īstajā vārdā Vladislavam Staunim, apritēs 85 gadi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+