Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. novembris, 2014
Drukāt

Ģenerālprokuratūrā trūkst darba spara (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ģenerālprokuratūrā trūkst īsta darba spara un nav pastāvīgu prasību pēc darba rezultātiem, šādu viedokli intervijā aģentūrai LETA pauda no prokuratūras atvaļinātais tā dēvētās digitālās televīzijas lietas prokurors Edvīns Piliksers (attēlā).

Viņš strādājis par izmeklētāju padomju laikā un prokuratūras pirmssākumos pēc valsts neatkarības atgūšanas. 90. gados daudzi prokurori par mazu atalgojumu strādāja ārpus darba laika un tajā laikā priekšniecība prokuroriem pastāvīgi prasīja darba rezultātus. Šobrīd situācija ir mainījusies un bijušais prokurors domā, ka tā ir vadības atbildība. “Manuprāt, aktuālākā problēma ir tā, ka Ģenerālprokuratūrā nav īsta darba spara un nav pastāvīgu prasību pēc darba rezultātiem. Cilvēkiem no malas, pastaigājot pa Ģenerālprokuratūras gaiteņiem, var rasties iespaids, ka šeit galvenokārt nododas rāmai apcerei. Gaiteņi ir tukši un klusi. Man, piemēram, neviens pēdējos gados neprasīja darba rezultātus,” stāsta Piliksers.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … ATKAL ATKLAJAS VEL KADS VALSTS MELNAIS CAURUMS … ARPRATS … !!!

    … VEL SLIKTAK KA BIJA DOMATS …!

    … KAS UN KAD PIEPRASIS ARI GENERALPROKURATORAM ATSKAITI … !

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (57)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+